Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Bachovy květové esence (i poštou)

BACHOVY ESENCE NA MÍRU 

Pro velký zájem o esence jsem zavedla zasílání poštou doporučeně. Zásilky posílám pouze při odběru 3 lahviček, tj. na cca 9 týdnů užívání. Cena je 550 Kč (3 x 150 Kč + poštovné doporučeně, testování esencí kyvadlem v hodnotě 300 Kč je při odběru 3 lahv. a více je zdarma). Balíčky budu odesílat vždy jednou týdně, a o datu odeslání vás budu informovat.

Při objednávce mailem prosím uveďte vaše datum naroz. pro napojení se na vás a adresu. Po připsání částky na účet vám bude zásilka odeslána v nejbližším možném termínu.

Esence není možné objednávat pro druhé osoby, musí být vždy přítomen vědomý souhlas s testováním (abych se mohla napojit a ukázaly se mi správné esence), tedy objednání každého sám za sebe.

Kapky jsou ošetřeny proti zkažení šedesátiprocentním lihem, přesto doporučuji uchovávat v lednici, alespoň přes noc.

 

UŽÍVÁNÍ:

4 x 4 kapky denně přímo do úst nebo do nápoje. Kapky nejsou návykové a nelze se jimi předávkovat, proto je možné dávku dle potřeby zvýšit. Lahvička vydrží cca na 3 týdny.

 

CENA:

k individuální terapii pro stálé klienty 1 lahvička pouze 150 Kč, testování je v ceně terapie

Samostatně Bachova terapie: 450 Kč (určení esencí testováním kyvadlem - 300 Kč + lahvička s esencemi - 150 Kč)

 Při odběru 3 a více lahviček je určení esencí zdarma a platíte jen např. 3 x 150 Kč.

 

Pokud objednáváte pro sebe i své dítě jen kapky bez terapie a chcete jen pro každého 1 lahv., platíte jen jedno testování, tedy dohr. 600 Kč.

 

CO JSOU BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE?

  Bachovy květové esence jsou výborným doplňkem terapie duše a představují velice jednoduchý a přitom velice účinný systém, který navrací harmonii našim emocím a tím také celému našemu bytí. Bachovy květové esence obsahují 38 květových esencí, připravených z nejedovatých, planě rostoucích rostlin a stromů. Devětatřicátou esencí je Krizová esence (Rescue Remedy), která se skládá z pěti Bachových květových esencí.

  Filozofií tohoto systému je jednoduchost, úplnost a uzdravování sebe samého. Dr. Bach věřil, že fyzické onemocnění je výsledkem emocionální nerovnováhy. Celý život proto strávil hledáním jednoduchého a bezpečného systému léčení, o němž byl přesvědčený, že existuje. To se mu nakonec podařilo. Opustil svou lukrativní lékařskou praxi a celou ortodoxní medicínu a poslední roky svého života trávil léčením svých pacientů pouze za pomocí svých esencí. (Je však nutné zdůraznit, že esence nenahrazují lékařskou péči či psychoterapii - ovšem mohou obojí krásně podporovat a ovlivněním naší psychiky urychlit uzdravování).

  "Bachovky" působí na to, čemu říkáme negativní emoce - např. strach, vyčerpanost, nedostatečné sebevědomí, pýcha, přílišné nadšení, které vede až k fanatismu, apod. Esence nám pomáhají tyto pocity harmonizovat, dostávají nás do přítomného okamžiku, kdy se na sebe, svou situaci a své pocity můžeme podívat objektivně a činit rozhodnutí bez emocí. Umožňují nám postupně odloupnout slupky, které jsme si nasadili, abychom přežili v tomto světě a tím nám postupně pomáhají odkrývat to, kdo skutečně jsme, jaký je cíl a smysl našeho života a vrátí nám naši odvahu vydat se na svou cestu a uskutečnit svá přání.

Zaznamenala jsem velmi dobré výsledky i v léčbě zvířat.

Více o jednotlivých esencích se dozvíte např. na https://www.bio-bachovky.cz/content/27-esence-podle-abecedy

 

 

 

 

TOPlist