Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

KONSTELACE A RITUÁLY

 

MILÍ ZÁJEMCI,

POKUD MÁTE SVÉ VLASTNÍ TÉMA, RÁDA JEJ DO KONSTELACE POSTAVÍM. NENÍ TŘEBA SE STRIKTNĚ DRŽET MNOU NAVRŽENÝCH TÉMAT. PŘI RITUÁLECH NELZE MĚNIT TÉMA, POKUD NENÍ VÝSLOVNĚ UVEDENO JINAK.

REZERVUJTE SI PROSÍM SVÉ MÍSTO ZAPLACENÍM ZÁLOHY VČAS, TEDY V DEN PŘIHLÁŠENÍ MAILEM, JINAK REZERVACE PROPADÁ, POPŘ. JE POSKYTNUTA DALŠÍMU ZÁJEMCI.  ZÁLOHA JE VRATNÁ POUZE V PŘÍPADĚ VÁŽNÉHO DŮVODU VAŠÍ NEÚČASTI (NAPŘ. NEMOC), A TO POUZE POKUD DÁTE VĚDĚT 7 DNŮ NEBO VÍCE DO ZAČÁTKU AKCE.

KAŽDÝ SE PROSÍM HLASTE SÁM ZA SEBE, NEPŘEBÍREJTE ODPOVĚDNOST ZA DRUHÉ TÍM, ŽE JE PŘIHLÁSÍTE.

DĚKUJI ZA VAŠI DŮVĚRU A TĚŠÍM SE NA SPOLEČNÉ CHVÍLE PŘI TÉTO JEDINEČNÉ TERAPII A SDÍLENÍ,

ARMEN

 

PENÍZE A NAŠE PŘESVĚDČENÍ - konstelace v Pardubicích

 

KDY A KDE: 6.1. 2019 od 11:00 do postavení všech konstel. (max do 16h), s malou pauzou na občerstvení, ve studiu KŘÍDLA DUŠE, Třída Míru 65, Pardubice

PŘIHLÁŠKY: pouze e-mailem na liptakova.kristyna@seznam.cz

PŘÍSPĚVEK: 1000 Kč za vlastní konstel., 500 Kč za účast bez vl. konstel. - zálohu 500 Kč na účet 670100-2207563299/6210 prosím pro rezervaci odešlete v den mého potvrzení volného místa.
Můžete mít i své vlastní téma, nemusí se týkat peněz.

KAŽDÝ SE PROSÍM HLASTE SÁM ZA SEBE, NEPŘEBÍREJTE ODPOVĚDNOST ZA DRUHÉ TÍM, ŽE JE PŘIHLÁSÍTE.

Peníze jsou proudem energie, na který jsme bohužel nechali naplácat plno škodlivých přesvědčení, které pak v průběhu života způsobují jejich nedostatek. Častým přesvědčením je např. "bohatí lidé jsou špatní", "peníze nerostou na stromech", "když budu mít hodně peněz, tak o ně přijdu, tak je radši mít nebudu".

Touha mít víc peněz je vlastně touhou "mít se dobře", tak přijďte uvidět a propustit bloky/programy vůči tomuto proudu energie prostřednictvím této očistné terapie a nejdřív se cítit dobře, abyste vzápětí mohli být v proudu.

I pokud si konstelaci nestavíte, ale jste v roli, nebo sledujete, tato silná terapie má hluboký vliv na Vaše programy a přesvědčení, které tímto můžete odhalit, přijmout a začít měnit. Není náhoda, do jaké role jste obsazeni, vždy se vás nějak týká. Se zástupci pracuju během konstelace skrz EMI metodu (metodu očních pohybů) na rozvolnění strachu, pokud tento se objeví.

S sebou si vezměte svačinu, pití je k dispozici zdarma.

Těším se na setkání.

Kristýna Armen

 

 

 

HOJNOST – RITUÁLY V POSV. GEOMETRII v Rajhradicích

 

KDY: 15.1. 2019 od 18:00 do provedení všech rituálů (max. do 21:00)

KDE: Hlavní 21, Rajhradice (vchod zboku, výsuvná hnědá vrata s mým jménem)

PŘIHLÁŠKY: pouze na liptakova.kristyna@seznam.cz

PŘÍSPĚVEK: 600 Kč – částku pro rezervaci místa prosím na účet 670100-2207563299/6210 ihned po mém potvrzení volného místa (omezený počet míst). Prosím přihlašujte se každý sám za sebe, nepřebírejte odpovědnost za druhé.

 

Každý z nás vnímá hojnost jinak. Někdo ji má jako dostatek pracovních příležitostí, jiný finanční blahobyt, další touží po hojnosti v podobě času sama pro sebe nebo trávení více volna s rodinou. Za tím vším se skrývá "mít se dobře", tak pokud je to, po čem toužíte, přijďte se podívat na svou hojnost prostřednictvím hluboké meditace, aut. kresby a posvátné geometrie.

Večer začneme očistnou aut. kresbou, následuje meditační terapie, malování obrázku na dané téma a na závěr samotný léčivý rituál v posvátné geometrii.

S sebou si prosím vezměte oblíbený kámen k nabíjení energií (může být i ve šperku), pastelky n. voskovky, pár papírů A4, podložku pod papír. Pití je k dispozici na místě.

Pro sestavení obrazce posv.geometrie prosím navíc každý vezměte minimálně 10 kamenů, nemusí být krystaly, můžou být z řeky či zahrádky. Každý tak přispěje do společného díla a kameny pak budou nabité, hodí se pak rozeskládat doma, např. do květináčů, pro zvýšení vibrací energie.

 

Těším se na náš společný čas,

Kristýna Armen

 

 

KONSTELAČNÍ NÁHLEDY v Rajhradicích

 

KDY: 5.2. 2019 od 18:00 - 21:00, sraz před domem v 17:50

KDE: Hlavní 21, Rajhradice (vchod zboku, výsuvná hnědá vrata s mým jménem)

PŘIHLÁŠKY: pouze na liptakova.kristyna@seznam.cz

PŘÍSPĚVEK: 600 Kč – částku pro rezervaci místa prosím na účet 670100-2207563299/6210 ihned po mém potvrzení volného místa (omezený počet míst). Prosím přihlašujte se každý sám za sebe, nepřebírejte odpovědnost za druhé.

 

Jedná se o kratší, ale o to intenzivnější, konstelační náhledy, kde si můžete vybrat jakékoli téma, např. vn. dítě, vn. muž, vztah s matkou n. otcem, vztah s dítětem, vztah k penězům apod.

I pokud si konstelaci nestavíte, ale jste v roli, nebo sledujete, tato silná terapie má hluboký vliv na vaše emoční nastavení, programy a přesvědčení, které tímto můžete odhalit, přijmout a začít měnit. Dochází tak k léčení vašeho vnitřního světa, což se nutně musí odrazit ve vnější realitě.

Těším se na setkání,

Kristýna Armen

  

 

 

VEČERNÍ MEDITACE v Rajhradicích

 

KDY: 15.2. 2019, od 18:00, délka meditace cca 60 minut

KDE: Sál OÚ Rajhradice, Krátká 379

PŘIHLÁŠKY: pouze vážní zájemci na liptakova.kristyna@seznam.cz

PŘÍSPĚVEK: 100 Kč – platba na místě. Prosím přihlašujte se každý sám za sebe, nepřebírejte odpovědnost za druhé.

Přijďte si odpočinout, odhodit stres, uklidnit mysl a naladit se na vnitřní klid při společné meditaci. Není nutná předchozí zkušenost, výhodou práce ve skupince je mnohem větší schopnost nastolení vnitřního ticha, daří se to rychleji a lehčeji než každému zvlášť.Naučíte se jednoduché tipy, které můžete pak praktikovat v každodenním životě, abyste se cítili spokojenější a nepodléhali tolik starostem a stresu. Člověk zvyklý se pravidelně zklidňovat (stačí i pár minut denně) je navíc odolnější vůči nemocem a lépe si udrží nebo obnoví dobrou náladu.

Čím víc nás bude, tím silnější energii vytvoříme a tím víc ji můžete použít pro cokoli, co máte v plánu a samozřejmě i její léčivou sílu pro tělo i duši.

S sebou si vezměte pití a přezůvky (instrukce pošlu ještě před akcí mailem všem přihlášeným)

 

Těším se na vás,

Kristýna Armen

 

 

O METODÁCH

 

Systemické konstelace a konstelace traumatu jsou vhodnou metodou sebereflexe a skýtají možnost zjistit a přijmout pravdu, která tak dokáže člověka posunout či rozjasnit jeho situaci. Často sami nevíme, co za lekci se skrývá pod momentální situací a je vždy lepší jít pochopení naproti, než čekat, až se začneme cítit nepříjemně nebo se nevyřešené lekce somatizují.

Pracujeme s liniemi mužských i ženských předků, vnitřními přesvědčeními, s traumaty z dětství i rodu a leckdy se zároveň odhalí i zkušenost z minulého života, která touží být viděna a negativní energie vysvobozena.

Kdo není ochoten se seznamovat s potlačenými emocemi ve formě bolesti, zloby, smutku apod., není ještě připraven na životní změnu - je na každém klientovi, jak zodpovědně k celému procesu přistoupí.

 

Rituály jsou buď konstelačního charakteru, kdy se klient setkává tváří v tvář energii situace, kterou chce vyčistit od negativních nánosů a uctít nebo jsou na bázi vstupování do posvátného prostoru, příp. posvátné geometrie, která je navibrovaná záměrem očištění se/uzdravení.

 

 

 

Astro konstelace - když se jdete poradit za astrologem, on vám nastíní současnou situaci, předá informace a vše je na bázi komunikace, mluveného slova. Astro konstelace jsou pro ty, co chtějí nejen slyšet, ale i cítit a prožívat energie, které jim byly dány do vínku nebo k nim aktuálně přicházejí v podobě tranzitů planet. Konstelace pomáhá přijmout současné dění za pomocí prožiku i slova, jdou hlouběji a mají sílu urychlovat prozření.

Nahlédnu do vašich horoskopů a určíme, které planety mají pro vás to nejklíčovější poselství a obohacení a ty potom postavíme do konstelace. Pak už se jen planetami necháte vést a věci dít se.

Každý klient je sám zodpovědný za další objednání se a pokračování v terapiích/konstelacích, zvlášť pokud je upozorněn, že ke zpracování jeho potíží je třeba delší doby (což je naprosto běžné u všech traumat)

Přihlášením mailem souhlasíte s následujícím:

Účast na konstelacích/rituálech je dobrovolná. Účastník nese po celou dobu trvání programu za sebe a za
vše, co dělá, plnou odpovědnost. Pokyny lektora jsou pouze návrhy, kterými se účastník řídí podle vlastního uvážení. Účastník bere na vědomí, že může být v průběhu semináře vystaven  psychickému nebo emocionálnímu zatížení.

Seminář není náhražkou za lékařskou či psychiatrickou péči.

 

TOPlist