Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

O mně - jak pracuji

O MNĚ

I když v občanském průkazu mám jméno Kristýna Liptáková, jméno mé duše, tedy má pravá vibrace, je ARMEN, Jsem terapeutka duše, astroložka a kartářka na volné noze a letos to je 26 let, co mi astrologie naprosto učarovala. Co jsem prošla, abych mohla dělat svou práci profesionálně?

  Absolvovala jsem Školu moderní astrologie RNDr. Aleny Bratkové v Brně, kde jsem získala praktický náhled na astrologii a užitečný, systematický postup při výkladu. Dál jsem byla vedena spíše k vyhledání duchovnějšího přístupu v pomáhání druhým, tedy do semináře Osho zen tarotu Ranky Tučkové.

Zhruba dva roky jsem procházela terapiemi u "šamanky" Ivanky Mlejnské, kde jsem se uzdravovala a učila zároveň. Po poměrně krátké době jsem zatoužila i já pomáhat léčením duše, proto jsem se rozhodla ještě pro kurzy terapie One Brain (tvz.kineziologie). Pro praktičtější úhel pohledu na zdraví klienta používám i automatickou kresbu a kyvadlo. Pořádám konstelace vnitřního světa, kde vycházím z předem určeného tématu nebo zadání klienta a kombinuji metodu rodinných konstelací, konstelací traumatu, regresní terapie, EMI a vnitřního dialogu. V současné době se věnuji i samostudiu homeopatie a na jaře 2016 jste můj styl práce mohli vidět na slovenské TV8 v astro poradně.

  NEJSEM VĚŠTKYNĚ a nevyvěštím vám, co vás čeká a nemine. Rovněž za vás nerozhodnu, co máte dělat. Jednoduše proto, že to není mým posláním. Pokud mi přijde vize, vždy se ji dozvíte, nic vám nezatajím a mluvím přímo. Co je mým posláním můžete vidět na tomto webu v ukázkách, na yotube či FB.
Ani moje prognostické roční horoskopy nejsou věstecké, ukazují nastupující vlivy energií na váš život během následujícího období. Jak s tím naložíte, je čistě vaše věc.
Život je cesta a ne jen hon na určité cíle, a pokud se rozhodnete pro mě jako průvodce vaším vnitřním světem, budu potěšena.

Uvítám vás  po předchozím objednání u sebe doma v Rajhradicích (12 km od centra Brna), kde působím, protože ctím tradici - kdo chce za čarodějkou (rozuměj terapeutkou), její chatrč vždycky najde. Z Brna i jiných míst je sem velmi dobré spojení.

  Všem vám přeju, abyste si našli "to svoje", co vás zahřeje, nakopne, zvedne ze židle, zkrátka to, co vás naplňuje, ať už tomu říkáte koníček, práce nebo jakkoli jinak.

Armen

  

TOPlist