Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Vítejte na stránkách terapeutky‚ astroložky a kartářky Armen

Termíny a témata

 

MILÍ ZÁJEMCI,

POKUD MÁTE SVÉ VLASTNÍ TÉMA, RÁDA JEJ DO KONSTELACE POSTAVÍM. NENÍ TŘEBA SE STRIKTNĚ DRŽET MNOU NAVRŽENÝCH TÉMAT. PŘI RITUÁLECH NELZE MĚNIT TÉMA, ALE LZE POSTAVIT KONSTELACI, POUZE ALE JEDNU, PROTOŽE JE DELŠÍ, TAKŽE KDO DŘÍV PŘIJDE... :-) CENA JE STEJNĚ JAKO U OSTATNÍCH KONSTELACÍ 1000 KČ OPROTI RITUÁLU (800 KČ) VHLEDEM K VĚTŠÍ ČASOVÉ NÁROČNOSTI.

REZERVUJTE SI PROSÍM SVÉ MÍSTO ZAPLACENÍM ZÁLOHY VČAS (NENÍ-LI PŘÍMO U AKCE UVEDENO JINAK), TEDY V DEN PŘIHLÁŠENÍ MAILEM, JINAK REZERVACE PROPADÁ, POPŘ. JE POSKYTNUTA DALŠÍMU ZÁJEMCI.  ZÁLOHA JE VRATNÁ POUZE V PŘÍPADĚ VÁŽNÉHO DŮVODU VAŠÍ NEÚČASTI (NAPŘ. NEMOC), A TO POUZE POKUD DÁTE VĚDĚT 7 DNŮ NEBO VÍCE DO ZAČÁTKU AKCE.

KONSTELACE SE BUDOU KONAT PŘI MIN. POČTU 5 LIDÍ, MAX. POČET KONSTEL. JE 7.  CELKOVÁ KAPACITA STUDIA V PARD. JE 12 LIDÍ.

RITUÁLŮ BUDE MAX. 10 A MIN. POČET JE 6.

 

KAŽDÝ SE PROSÍM HLASTE SÁM ZA SEBE, NEPŘEBÍREJTE ODPOVĚDNOST ZA DRUHÉ TÍM, ŽE JE PŘIHLÁSÍTE.

 

DĚKUJI ZA VAŠI DŮVĚRU A TĚŠÍM SE NA SPOLEČNÉ CHVÍLE PŘI TÉTO JEDINEČNÉ TERAPII A SDÍLENÍ,

ARMEN

 

VNITŘNÍ ZVÍŘE A VNITŘNÍ BOHYNĚ/BŮH - konstelace v Pardubicích

 

KDY: 18.3. 2018 od 11h do postavení obj. konstelací, s malou pauzou na občerstvení

KDE: Duhové zvonky, Klášterní 54 (vrata č. 124, nad antikvariátem v 1.patře), Pardubice

PŘIHLÁŠKY: pouze e-mailem na liptakova.kristyna@seznam.cz (přihlašujte se každý sám za sebe)

CENA: 1000 Kč za vlastní konstelaci (zálohu 500 Kč na účet 670100-2207563299/6210 prosím pro rezervaci místa poslat hned po potvrzení volného místa)

             500 Kč za účast ve skupince (platba předem na účet 670100-2207563299/6210)

 

Bůh a Zvíře jsou naše archetypální části, které se většinou moc neznají. Mají odlišné postoje a velmi často místo spolupráce a vyváženosti konkurují jedna druhé.

Když je potlačené Zvíře, přestává nám chutnat, ztrácíme zájem o dění kolem, víc než ve fyzickém bytí se cítíme být doma v meditaci a pomalu a jistě se  do nás vkrádá útěk od reálného bytí ve hmotě. Jsou to ti, co často nahlas pohrdají konzumem, vysmívají se "těm svalounům, co jak blbci zvedají železný nesmysly, ti, co jsou povzneseni nad lidské primitivní emoce a touhy.

Když je potlačený Bůh, tak právě naopak jedinec tíhne k materiálnu natolik, že co si neosahá, to není, řeší jen co kde za kolik, vysmívá se duchovním směrům, nevěří ve Vyšší Milost a vyzvedává tělo, aniž by tušil nebo chtěl přiznat existenci duše.

Konstelacemi nahlédneme, jaký druh zvířete v sobě máte, jak se mu daří a jak jsou s božstvím ve vás v souladu. Protože o souladnou spolupráci jde především. Tak přijďte na toto nové konstelační téma uvidět a obejmout oba tyto svoje póly, bude to o zcelení a zesílení, potom, co jsme se tak intenzivně věnovali dítěti, ženě a muži v nás v předchozích terapiích.

S sebou si vezměte svačinu, pití je k zakoupení ve studiu.

Těším se na všechny,

Kristýna Armen

 

Večerní konstel. náhledy v Rajhradicích - na vaše aktuální téma

 

TERMÍN: 12.4. od 18:00 do provedení všech náhledů na Hlavní 21, Rajhradice (garážová vrata)

 
PŘIHLÁŠKY: pouze na liptakova.kristyna@seznam.cz
 

VSTUPNÉ: 600 Kč předem na účet 670100-2207563299/6210 nutná pro rezervaci místa, a to prosím tak, aby došlo do 29.3. 2017 (od 4.4. je vstupné nevratné, ale můžete za sebe poslat náhradu)

Náhledů bude max 5 - 6, tedy malá skupinka, proto si rezervujte své místo včas.

 

Prosím přihlašujte se každý sám za sebe, nepřebírejte odpovědnost za život druhých.
 
 
Kratší, ale intenzivní náhledy do vaší situace v oblasti, kde nejste ve svém životě spokojeni. Terapie slouží k uvědomění a změně v chování, která povede ke změně celé situace směrem k uzdravení. Téma je tedy na vás, ale můžete si vybrat i některé z těch, co jsme se jimi zabývali v minulosti, např. vn. díte, žena, muž, atd.
 
I pokud si konstelaci nestavíte, ale jste v roli, nebo sledujete, tato silná terapie má hluboký vliv na Vaše programy a přesvědčení, které tímto můžete odhalit, přijmout a začít měnit. Není náhoda, do jaké role jste obsazeni, vždy se vás nějak týká.
 
Náhledy budou trvat do postavení všem přihlášeným.
 
Těším se na vás,
Armen

 

TOPlist