DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

BACHOVY ESENCE (dva způsoby podání)

BACHOVY ESENCE NA MÍRU  - objednávky pouze mailem

NA VÝBĚR MÁTE DVĚ VARIANTY:

 

1) Poštou nebo osobně při terapii - zásilky posílám pouze při odběru nejméně 3 lahviček, tj. na cca 9 týdnů užívání. Cena je 700 Kč (3 x 200 Kč + poštovné doporučeně). Neplatíte testování esencí kyvadlem v hodnotě 300 Kč, to je při odběru 3 lahv. a více je zdarma. Platí pro jednu osobu, jste-li dva, pak posílám min. 6 lahviček, atd. Balíčky budu odesílat vždy jednou týdně, a o datu odeslání vás budu informovat.

Při objednávce mailem prosím uveďte vaše datum naroz. pro napojení se na vás a adresu. Po připsání částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zásilka odeslána v nejbližším možném termínu.

Přijde vám jedna plná lahvička (tu berte první) a další dvě lahvičky jen s esencemi a lihem (bez vody). Druhou naplňte vodou, jakmile doberete první. Doberte druhou, pak třetí doplníte vodou a doberte. Kapky jsou ošetřeny proti zkažení šedesátiprocentním lihem, přesto hlavně přes léto doporučuji uchovávat v lednici, alespoň přes noc.

Je možné si nechat namíchat esence na míru i při osobním sezení a stačí si o ně říct a zaplatit až na místě.

 

2) Bioinformační způsob podání- stejně jako homeopatika, lze i tyto esence brát jako bioinformační. Není tedy nutné, pokud máte čísla esencí na míru testované, je mít fyzicky, ale "vyrobíte" si je sami. Vytestovaná čísla si napíšete na papír, položíte na něj přes noc sklenici čisté (tedy samotné) vody (nebo plast.lahev s vodou) a druhý den se průběžně 4x napijete. Voda nasaje informace a předá vám je. Příklad: vytestuju vám č. 20 a 23, napíšete si na papírek "bachovy esence č. 20 a 23", postavíte na text sklenici s vodou a druhý den užíváte, 4x se napijete. Další den novou vodu atd., po dobu 9 týdnů.

Hradíte pouze 300 Kč za testování, je to nejrychlejší způsob (tuto variantu přidávám kvůli pomalosti pošty), ale vyžaduje od vás tuto malou přípravu. Vytestuju co nejdříve od obdržení částky na účet. Prosím uveďte vaše datum naroz. pro napojení se na vás

 

Esence není možné objednávat pro druhé osoby (pro malé děti samozřejmě ano), musí být vždy přítomen vědomý souhlas s testováním, abych se mohla napojit a ukázaly se mi správné esence, tedy objednání každého sám za sebe.

 

UŽÍVÁNÍ:

4 x 4 kapky denně přímo do úst nebo do nápoje. Kapky nejsou návykové a nelze se jimi předávkovat, proto je možné dávku dle potřeby zvýšit. Lahvička je platová s kapátkem, má 25 ml a vydrží cca na 3 týdny.

 

CO JSOU BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE?

  Bachovy květové esence jsou výborným doplňkem terapie duše a představují velice jednoduchý a přitom velice účinný systém, který navrací harmonii našim emocím a tím také celému našemu bytí. Bachovy květové esence obsahují 38 květových esencí, připravených z nejedovatých, planě rostoucích rostlin a stromů. Devětatřicátou esencí je Krizová esence (Rescue Remedy), která se skládá z pěti Bachových květových esencí.

  Filozofií tohoto systému je jednoduchost, úplnost a uzdravování sebe samého. Dr. Bach věřil, že fyzické onemocnění je výsledkem emocionální nerovnováhy. Celý život proto strávil hledáním jednoduchého a bezpečného systému léčení, o němž byl přesvědčený, že existuje. To se mu nakonec podařilo. Opustil svou lukrativní lékařskou praxi a celou ortodoxní medicínu a poslední roky svého života trávil léčením svých pacientů pouze za pomocí svých esencí. (Je však nutné zdůraznit, že esence nenahrazují lékařskou péči či psychoterapii - ovšem mohou obojí krásně podporovat a ovlivněním naší psychiky urychlit uzdravování).

  "Bachovky" působí na to, čemu říkáme negativní emoce - např. strach, vyčerpanost, nedostatečné sebevědomí, pýcha, přílišné nadšení, které vede až k fanatismu, apod. Esence nám pomáhají tyto pocity harmonizovat, dostávají nás do přítomného okamžiku, kdy se na sebe, svou situaci a své pocity můžeme podívat objektivně a činit rozhodnutí bez emocí. Umožňují nám postupně odloupnout slupky, které jsme si nasadili, abychom přežili v tomto světě a tím nám postupně pomáhají odkrývat to, kdo skutečně jsme, jaký je cíl a smysl našeho života a vrátí nám naši odvahu vydat se na svou cestu a uskutečnit svá přání.

Zaznamenala jsem velmi dobré výsledky i v léčbě zvířat.

Více o jednotlivých esencích se dozvíte např. na https://www.bio-bachovky.cz/content/27-esence-podle-abecedy