DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

KONSTELACE A RITUÁLY

 

MILÍ ZÁJEMCI,

POKUD MÁTE SVÉ VLASTNÍ TÉMA, RÁDA JEJ DO KONSTELACE POSTAVÍM. NENÍ TŘEBA SE STRIKTNĚ DRŽET MNOU NAVRŽENÝCH TÉMAT. PŘI RITUÁLECH/SEMINÁŘÍCH NELZE MĚNIT TÉMA, POKUD NENÍ VÝSLOVNĚ UVEDENO JINAK.

REZERVUJTE SI PROSÍM SVÉ MÍSTO ZAPLACENÍM VČAS, TEDY V DEN MÉHO POTVRZENÍ VOLNÉHO MÍSTA. NEPŘIJDE-LI PLATBA NEBO POTVRZENÍ O ZAPL. DO 2 DNŮ, VAŠE REZERVACE PROPADÁ.  

ČÁSTKA JE VRATNÁ POUZE V PŘÍPADĚ VÁŽNÉHO DŮVODU VAŠÍ NEÚČASTI (NAPŘ. NEMOC), A TO POUZE POKUD DÁTE VĚDĚT 7 DNŮ NEBO VÍCE DO ZAČÁTKU AKCE. MŮŽETE ALE ZA SEBE SEHNAT NÁHRADNÍKA, KTERÝ MĚ KONTAKTUJE PAK SÁM.

KAŽDÝ SE PROSÍM HLASTE SÁM ZA SEBE, NEPŘEBÍREJTE ODPOVĚDNOST ZA DRUHÉ TÍM, ŽE JE PŘIHLÁSÍTE.

DĚKUJI ZA VAŠI DŮVĚRU A TĚŠÍM SE NA SPOLEČNÉ CHVÍLE PŘI TÉTO JEDINEČNÉ TERAPII,

ARMEN

ODVAHOU KE SVOBODĚ - večerní setkání v Rajhradicích

(s kartami, meditací a posvátnými portály z krystalů)

 

TERMÍN: 16.5. 2021 od 18:00 do cca 20:30

MÍSTO: Rajhradice (bude upřesněno přihlášeným)

PŘÍSPĚVEK: 600 Kč (prosím na účet 670100-2207563299/6210 do 2 dnů od potvrzení volného místa)

PŘIHLÁŠKY: do 14.5. včetně mailem na liptakova.kristyna@seznam.cz - počet míst je omezen

 

Už je čas dělat plány toho, co nás baví a dávat tomu pozornost, takže vypisuju toto setkání pro menší skupinku. Pro menší proto, abychom tentokrát mohli zařadit i karetní výklad na trénink intuice a zároveň jste zjistili něco podstatného individuálně pro sebe. Každý si vytáhne jednu na svou současnou situaci, aby mu dala odpověď, co po něm život chce za změny. Někdo druhý mu ji vyloží, aniž by věděl komu a na co odpovídá. Takže opravdu čisté napojení čiré intuice a pokud mi přijde něco dalšího, doplním svým vhledem.

Čekají nás dechová cvičení i společné meditační ladění, tentokrát na spojení se Zdrojem, tedy uzdravující energií tak, abyste se mohli pak kdykoli jednoduše napojovat sami a ukotvovat se v čím dál větší důvěře, že je o vše postaráno božstvím. Tuto pradůvěru mnozí ztratili a v této době naprosté proměny všeho starého se hodí ji obnovovat.

Nakonec portály posv.geometrie - na prožití situace, ve které jste teď a vědomé vykročení ke stavu vnitřní svobody, kterou chcete žít. To vykročení, to je odvaha.

Vezměte si oblíbený krystal, který budete mít u sebe po celou dobu, pro nabití energií změny.

K pití bude bylinný čaj a voda, pokud chce někdo něco speciálního, vezme si s sebou :)

 

Těším se na společný čas,

Armen

 

SÍLA JEMNOSTI ŽENY - konstelace vnitřního světa v Rajhradicích

TERMÍN: při dostatku zájemců

MÍSTO: Rajhradice (adresa bude upřesněna)

PŘÍSPĚVEK:  bude upřesněno

PŘIHLÁŠKY:  mailem na liptakova.kristyna@seznam.cz 

 

Někdy se stává, že málo jako ženy věříme ve svou ženskou pasivní sílu, příliš vyhrnujeme rukávy, držíme kontrolu, nenecháme muže ujmout se jeho domény nebo na místo důvěry, že nám bude dáno, mužem manipulujeme. Nic z toho není ženská síla, proto ji pojďme společně zažít skrze konstelace a uzdravit tuto část sebe sama - ženství, abychom přispěly k rovnováze a spolupráci ženského a mužského principu.

I pokud si konstelaci nestavíte, ale jste v roli, nebo sledujete, tato silná terapie má hluboký vliv na Vaše programy, přesvědčení a potlačené emoce, které tímto můžete odhalit, přijmout a začít měnit. Není náhoda, do jaké role jste obsazeni, vždy se vás nějak týká.
 
S sebou si vezměte svačinu, pití (voda, káva a čaj) je k dispozici na místě.
Těším se na setkání,
Armen

 

 

 

 

O METODÁCH

 

Systemické konstelace a konstelace traumatu jsou vhodnou metodou sebereflexe a skýtají možnost zjistit a přijmout pravdu, která tak dokáže člověka posunout či rozjasnit jeho situaci. Často sami nevíme, co za lekci se skrývá pod momentální situací a je vždy lepší jít pochopení naproti, než čekat, až se začneme cítit nepříjemně nebo se nevyřešené lekce somatizují.

Pracujeme s liniemi mužských i ženských předků, vnitřními přesvědčeními, s traumaty z dětství i rodu a leckdy se zároveň odhalí i zkušenost z minulého života, která touží být viděna a negativní energie vysvobozena.

Kdo není ochoten se seznamovat s potlačenými emocemi ve formě bolesti, zloby, smutku apod., není ještě připraven na životní změnu - je na každém klientovi, jak zodpovědně k celému procesu přistoupí.

 

Rituály jsou buď konstelačního charakteru, kdy se klient setkává tváří v tvář energii situace, kterou chce vyčistit od negativních nánosů a uctít nebo jsou na bázi vstupování do posvátného prostoru, příp. posvátné geometrie, která je navibrovaná záměrem očištění se/uzdravení.

 

 

 

Astro konstelace - když se jdete poradit za astrologem, on vám nastíní současnou situaci, předá informace a vše je na bázi komunikace, mluveného slova. Astro konstelace jsou pro ty, co chtějí nejen slyšet, ale i cítit a prožívat energie, které jim byly dány do vínku nebo k nim aktuálně přicházejí v podobě tranzitů planet. Konstelace pomáhá přijmout současné dění za pomocí prožiku i slova, jdou hlouběji a mají sílu urychlovat prozření.

Nahlédnu do vašich horoskopů a určíme, které planety mají pro vás to nejklíčovější poselství a obohacení a ty potom postavíme do konstelace. Pak už se jen planetami necháte vést a věci dít se.

Každý klient je sám zodpovědný za další objednání se a pokračování v terapiích/konstelacích, zvlášť pokud je upozorněn, že ke zpracování jeho potíží je třeba delší doby (což je naprosto běžné u všech traumat)

Přihlášením mailem souhlasíte s následujícím:

Účast na konstelacích/rituálech je dobrovolná. Účastník nese po celou dobu trvání programu za sebe a za
vše, co dělá, plnou odpovědnost. Pokyny lektora jsou pouze návrhy, kterými se účastník řídí podle vlastního uvážení. Účastník bere na vědomí, že může být v průběhu semináře vystaven  psychickému nebo emocionálnímu zatížení.

Seminář není náhražkou za lékařskou či psychiatrickou péči.