DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

NÁRAMKY ARMEN

TRANSFORMAČNÍ NÁRAMKY ARMEN - každý kus je originál 

Náramky sestávají z korálků jako nosičů barevné vibrace a minerálních kamenů (pravých a nebarvených) jako poskytovatelů vlastní léčivé energie. Kameny jsou nosiči i energie, kterou jsem vložila nejen při tvoření a meditacích, ale i skrz napojení na silová místa Pálavy, v současnosti nejléčivější oblast naší země. Samotný náramek nenahrazuje všechny aspekty terapie, ale je jejím skvělým doplňkem, který slouží k navrácení se k sobě samému, do proudu božské energie.

 

NÁRAMEK NA MÍRU

Záměrem je pomoci vám zpracovávat vaše aktuální téma. Velmi ráda vám vytvořím náramek na míru, když mi dáte jméno, datum naroz., důvěru a volnou ruku :-). Napište mi mail s tématem, kterým se zaobíráte, nebo ještě lépe se záměrem, který chcete mít v náramku.

 

KOLIK STOJÍ A JAK ZAKOUPIT?

Po zaslání údajů a částky na účet zasílám náramek poštou doporučeně.

Cena náramku utvořeného na míru vašemu tématu - 400 Kč

Poštovné za náramek je 60 Kč.

 

 

 

JAK NÁRAMEK ČISTIT?

Hned po zakoupení vykuřováním (dřevem, vonnou tyčinkou, bylinou apod.) a potom dle potřeby opakujte vždy po nějaké náročnější situaci. Tím udržujete jeho sílu, nicméně kámen vám ji neustále dává a jednou se vyčerpá. Může to trvat i krátce. Osobně se mi stává, že se náramek přetrhne, když dosloužil, tak jej už nenavlékejte, poděkujte za léčení a zakopejte n. vhoďte do potoka. Vracíte jej Zemi.

 

UKÁZKY MÉHO STYLU TVORBY NÁRAMKŮ:

Pokud jste si vybrali některý z těchto, protože vás přitáhl, ač nemáte žádné konkrétní téma, i to je krásný způsob, tak mi napište a pošlu vám ho. Cena je 250 Kč + 60 Kč pošta

 

JASPIS A KARNEOL

 

 

HEMATIT A ZÁHNĚDA

 

 

 

RŮŽENÍN

 

KARNEOL

 

PUKANÝ KŘIŠŤÁL

 

PÁNSKÝ S LÁVOU

 

KARNEOL

 

HOWLIT

 

KŘIŠŤÁL

 

 

JASPIS (DĚTSKÝ NÁRAMEK)

 

AMETYST

 

 

ZLATÝ AVANTURÝN

 

GRANÁT A KARNEOL

 

RŮŽENÍN

 

RŮŽENÍN, AMETYST A PUKANÝ KŘIŠŤÁL

Více z mé tvorby najdete na FB stránce Armen - terapie duše. Těším se na vaše objednávky a čas, co strávím tvořením!