DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

NÁRAMKY ARMEN

TRANSFORMAČNÍ NÁRAMKY ARMEN - každý kus je originál 

Náramky sestávají z korálků jako nosičů barevné vibrace a minerálních kamenů (pravých a nebarvených) jako poskytovatelů vlastní léčivé energie. Kameny jsou nosiči i energie, kterou jsem vložila nejen při tvoření a meditacích, ale i skrz napojení na silová místa Pálavy, v současnosti nejléčivější oblast naší země. Samotný náramek nenahrazuje terapii, ale je jejím skvělým doplňkem, který slouží k navrácení se k sobě samému, do proudu božské energie.

 

JAK VYBRAT TEN SPRÁVNÝ?

Záměrem je pomoci vám zpracovávat vaše aktuální téma, proto si náramek vyberte dle toho, jak moc vás přitahuje (nebo přitahuje a něčím odpuzuje zároveň). Může se stát, že si myslíte na určité téma, ale božství začne působit na jiné, přijměte to, má to tak být.

 

CO KDYŽ MÁM SVÉ AKTUÁLNÍ TÉMA A CHCI NÁRAMEK NA MÍRU?

I to je možné, velmi ráda vám jej vytvořím, když mi dáte jméno, datum naroz., důvěru a volnou ruku :-). Napište mi mail, domluvíme se.

 

KOLIK STOJÍ A KDE LZE ZAKOUPIT?

Cena náramku navibrovaného léčivou transformační energií (viz obr. níže) - 250 Kč

Cena náramku navibrovaného na míru vašemu tématu - 400 Kč

Zakoupit můžete přímo u mě v Rajhradicích v rámci osobní terapie nebo na skupinových terapiích. Nebo mi napište mail a domluvíme se na zaslání poštou, do týdne od přijetí částky na účet (viz Kontakt). Poštovné za náramek je 60 Kč.

 

 

 

JAK NÁRAMEK ČISTIT?

Hned po zakoupení vykuřováním (dřevem, vonnou tyčinkou, bylinou apod.) a potom dle potřeby opakujte vždy po nějaké náročnější situaci. Tím udržujete jeho sílu, nicméně kámen vám ji neustále dává a jednou se vyčerpá. Může to trvat i krátce. Osobně se mi stává, že se náramek přetrhne, když dosloužil, tak jej už nenavlékejte, poděkujte za léčení a zakopejte n. vhoďte do potoka. Vracíte jej Zemi.

 

NĚKTERÉ Z NÁRAMKŮ:

 

JASPIS A KARNEOL

 

 

HEMATIT A ZÁHNĚDA

 

 

 

RŮŽENÍN

 

KARNEOL

 

PUKANÝ KŘIŠŤÁL

 

PÁNSKÝ S LÁVOU

 

AMETYST

 

KARNEOL

 

HOWLIT

 

KŘIŠŤÁL

 

 

JASPIS (DĚTSKÝ NÁRAMEK)

 

AMETYST

 

 

ZLATÝ AVANTURÝN

 

GRANÁT A KARNEOL

 

RŮŽENÍN

 

RŮŽENÍN, AMETYST A PUKANÝ KŘIŠŤÁL

Více z mé tvorby najdete na FB stránce Armen - terapie duše. Těším se na vaše objednávky a čas, co strávím tvořením!