DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

NÁRAMKY ARMEN

TRANSFORMAČNÍ NÁRAMKY ARMEN - každý kus je originál 

Náramky sestávají z korálků jako nosičů barevné vibrace a minerálních kamenů (pravých a nebarvených) jako poskytovatelů vlastní léčivé energie. Kameny jsou nosiči i energie, kterou jsem vložila nejen při tvoření a meditacích, ale i skrz napojení na silová místa Pálavy, v současnosti nejléčivější oblast naší země. Samotný náramek nenahrazuje všechny aspekty terapie, ale je jejím skvělým doplňkem, který slouží k navrácení se k sobě samému, do proudu božské energie.

 

NÁRAMEK NA MÍRU

Záměrem je pomoci vám zpracovávat vaše aktuální téma. Buď si vyberete ze vzorníku níže a já ho navibruju energií, která je potřeba pro vaši podporu nebo vám velmi ráda vám vytvořím náramek na míru, když mi dáte jméno, datum naroz., důvěru a volnou ruku :-). Napište mi mail s tématem, kterým se zaobíráte, nebo ještě lépe se záměrem, který chcete mít v náramku.

 

KOLIK STOJÍ A JAK ZAKOUPIT?

Po zaslání údajů a částky na účet zasílám náramek poštou doporučeně.

Cena náramku na míru vašemu tématu - 400 Kč

Poštovné za náramek je 70 Kč.

 

 

 

JAK NÁRAMEK ČISTIT?

Hned po zakoupení vykuřováním (dřevem, vonnou tyčinkou, bylinou apod.) a potom dle potřeby opakujte vždy po nějaké náročnější situaci. Tím udržujete jeho sílu, nicméně kámen vám ji neustále dává a jednou se vyčerpá. Může to trvat i krátce. Osobně se mi stává, že se náramek přetrhne, když dosloužil, tak jej už nenavlékejte, poděkujte za léčení, korálky vyhoďte a kamínky zakopejte n. vhoďte do potoka. Vracíte je Zemi.

 

UKÁZKY MÉHO STYLU TVORBY NÁRAMKŮ:

 

JASPIS A KARNEOL

 

 

HEMATIT A ZÁHNĚDA

 

 

 

RŮŽENÍN

 

 

 

 

 

KARNEOL

 

HOWLIT

 

KŘIŠŤÁL

 

 

AMETYST

 

 

ZLATÝ AVANTURÝN

 

 

AMETYST

 

 

HOWLIT

 

GRANÁT

 

PUKANÝ KŘIŠŤÁL

 

MODRÝ AVANTURÍN

 

RŮŽENÍN

 

GRANÁT A KARNEOL

 

 

 

RŮŽENÍN, AMETYST A PUKANÝ KŘIŠŤÁL

Více z mé tvorby najdete na FB stránce Armen - terapie duše. Těším se na vaše objednávky a čas, co strávím tvořením.