DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

O mně - jak pracuji

Žádná data nebo nastavení...

O MNĚ

I když v občance mám jméno Kristýna Liptáková, jméno mé duše, tedy má pravá vibrace, je ARMEN, Jsem průvodkyní niterným světem, astroložkou a kartářkou na volné noze a letos to je 27 let, co mi astrologie naprosto učarovala. 

  Rozhodnutím pro živnost se mi velmi změnil celý život i nazírání na téma osobní svobody. K tomu mi dopomohla nejen astrologie, ale i zenový tarot, který se později přidal k nástrojům mé každodenní spirituální praxe a pak zejména terapie.

Po nějakou dobu jsem procházela terapiemi Ivany Mlejnské, kde jsem se uzdravovala a učila zároveň. Prošla jsem mnoha konstelacemi u několika průvodců, kurzem astrologie, tarotu, mariášek i automatické kresby a po čase jsem zatoužila být i já průvodkyní kouty duše, proto jsem se rozhodla ještě pro kurzy terapie One Brain (tvz.kineziologie).

Pořádám konstelace vnitřního světa, kde vycházím z předem určeného tématu nebo zadání klienta a kombinuji metodu rodinných konstelací, konstelací traumatu, regresní terapie, EMI a vnitřního dialogu. Na jaře 2016 jste můj styl práce mohli vidět na slovenské TV8 v astro poradně. Zatím nejnovější jsou esence Armen z bílé růže a pálavské borovicei a tvoření náramků.

 Když spolu máme sezení, jsem průvodkyní, nejsem věštkyně a nevyvěštím vám, co vás čeká a nemine. Rovněž za vás nerozhodnu, co máte dělat a ani vám praktické životní kroky neradím. Jednoduše proto, že to není mým posláním a že věřím ve vaši vlastní sílu se rozhodovat. Pokud mi přijde vize, vždy se ji dozvíte, nic vám nezatajím a mluvím přímo. Co je mým posláním můžete vidět na tomto webu, na youtube či FB.
Pojmenovávám příčiny, které způsobují ustrnutí nebo nespokojenost v životě a kráčím s vámi, když nahlížíte svůj vnitřní svět a provádíte v něm změny nastavení. Jak s tím naložíte a prakticky začleníte do života, je už jen na vás.
Život je cesta a ne jen hon na určité cíle, a pokud se rozhodnete pro mě jako průvodce vaším vnitřním světem, ráda s vámi budu spolupracovat. Těší mě, že jste se rozhodli se mnou sdílet své niternosti a cením si vaší důvěry i toho, že můžeme spolu procházet tímto pro obě strany obohacujícím procesem.

Uvítám vás po předchozím objednání na Skype nebo u sebe v Rajhradicích (12 km od centra Brna), kde působím, protože ctím tradici - kdo chce za čarodějkou (rozuměj terapeutkou/průvodkyní vnitřním světem), ten si najde způsob, jak to udělat. 

 Všem přeju nalezení způsobu pravdivého žití, ve své vlastní jedinečnosti.

Armen