DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

O mně - jak pracuji

O MNĚ

I když v občanském průkazu mám jméno Kristýna Liptáková, jméno mé duše, tedy má pravá vibrace, je ARMEN, Jsem průvodkyní niterným světem, astroložkou a kartářkou na volné noze a letos to je 27 let, co mi astrologie naprosto učarovala. Co jsem prošla, abych mohla dělat svou práci profesionálně?

  Absolvovala jsem Školu moderní astrologie RNDr. Aleny Bratkové v Brně, kde jsem získala praktický náhled na astrologii a užitečný, systematický postup při výkladu. Dál jsem byla vedena spíše k vyhledání duchovnějšího přístupu v pomáhání druhým, tedy do semináře Osho zen tarotu Ranky Tučkové.

Zhruba dva roky jsem procházela terapiemi Ivanky Mlejnské, kde jsem se uzdravovala a učila zároveň. Po poměrně krátké době jsem zatoužila být i já průvodkyní kouty duše, proto jsem se rozhodla ještě pro kurzy terapie One Brain (tvz.kineziologie).

Pořádám konstelace vnitřního světa, kde vycházím z předem určeného tématu nebo zadání klienta a kombinuji metodu rodinných konstelací, konstelací traumatu, regresní terapie, EMI a vnitřního dialogu. Na jaře 2016 jste můj styl práce mohli vidět na slovenské TV8 v astro poradně. Zatím nejnovější jsou semináře s rituálem v posv. geometrii a tvoření náramků.

  Nejsem věštkyně a nevyvěštím vám, co vás čeká a nemine. Rovněž za vás nerozhodnu, co máte dělat. Jednoduše proto, že to není mým posláním. Pokud mi přijde vize, vždy se ji dozvíte, nic vám nezatajím a mluvím přímo. Co je mým posláním můžete vidět na tomto webu v ukázkách, na youtube či FB.
Pojmenovávám příčiny, které způsobují ustrnutí nebo nespokojenost v životě. Jak s tím naložíte, je čistě vaše věc.
Život je cesta a ne jen hon na určité cíle, a pokud se rozhodnete pro mě jako průvodce vaším vnitřním světem, ráda s vámi budu spolupracovat.

Uvítám vás  po předchozím objednání u sebe v Rajhradicích (12 km od centra Brna), kde působím, protože ctím tradici - kdo chce za čarodějkou (rozuměj terapeutkou), její "chýši" si najde. Z Brna i jiných míst je sem velmi dobré spojení.

  Všem vám přeju, abyste si našli "to svoje", co vás zahřeje, nakopne, zvedne ze židle, zkrátka to, co vás naplňuje, ať už tomu říkáte koníček, práce nebo jakkoli jinak.

Armen