DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Reference

 

REFERENCE OD KLIENTŮ

 

Nejprve jsem neměla potřebu zveřejňování zpětných vazeb, ale pak přišla myšlenka, že těm z vás, co máte strach z terapií a výkladů, možná máte i špatnou zkušenost s věštěním, můžou reference těch, co prošli procesem práce se mnou, pomoci se odhodlat. Vybírám tedy tři reakce za všechny:

 

KLIENTKA A.P.

Dobré ráno, velmi Vám děkuji za výklad a musím konstatovat že nenacházím slov. Promiňte mi ten výraz ale musím konstatovat že tohle má koule :) Mám moc ráda astrologii i proto sem Vás našla na facebooku a velmi ráda čtu Vaše příspěvky , strašně mě fascinuje co vše se dá vyčíst. Jste báječná a úžasná ještě jednou moc děkuji, všechno sedí naprosto všechno. Zejména poslední odstavec ohledně žen  v našem rodě. Mohu poprosit o informaci ohledně té terapie  jak jste zminovala? Ještě jednou díky, nikdy sem lépe neinvestovala peníze :) jste opravdu skvělá.

 

KLIENTKA R.J.

Milá Kristýno, zdravím Tě a doufám, že se máš dobře. Dnes ráno jsem si řekla, že Ti napíšu.
Chtěla bych Ti moc poděkovat, protože díky Tobě jsem udělala ve svém životě zásadní změnu a šla do něčeho nového a neznámého. A jsem nyní moc šťastná. 
Ráda bych tak vyjádřila uznání pro Tvou práci. Přeji Ti hodně klientů, kteří se dokáží poučit a budou chtít odložit svoje břemena starostí a trápení.
Určitě se ráda někdy v budoucnu přihlásím na další kurz nebo seminář.
Měj se krásně, R.

 

KLIENTKA BOHUNKA S.

Dobrý večer Kristýnko,

chci Vám jen říct, že se mi začalo lehčeji žít...nevím čím to..., jestli se konečně pohnuly "nánosy minulosti" pravidelným cvičením podle Vašeho návodu a Bachovy esence k tomu. Každopádně mi je lépe, víc se směju a tak nějak nechávám problémy ať si jsou a jen je nějak pozoruji a oni vlastně zmizí. Něco se mi otáčí a hodlám pokračovat...ta moje holčička se na mě těší a je to už o dost veselejší, ani tomu nemohu uvěřit jak.

Tak to jen pár vět, mám z toho radost.
Zase se ozvu a moc děkuji za pomoc!