DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

TERAPIE VNITŘNÍHO DÍTĚTE - NAHRÁVKA

 

TERAPIE VNITŘNÍHO DÍTĚTE

 
Tuto řízenou hlubinnou terapii lze použít na jakoukoli situaci, která vás vyvádí z míry, spouští ve vás emoce a neustále se v různých obměnách opakuje. Nešťastné vn. dítě se projevuje různými způsoby - chutí na sladké, přejídáním, potřebou se zavděčovat, hnát se za uznáním jakoukoli formou, ale to vše bez vnitřního pocitu klidu a spokojenosti. Je nepřeberné množství způsobů, jak na sebe tato část upozorní. Pokud máte děti, budou to právě ony, co vám traumatické zkušenosti budou svým chováním vyplavovat. 
Právě sebeuzdravováním měníte svoje vztahy nejen s dětmi, ale i s rodiči a ostatními lidmi. Přebíráte odpovědnost za svá zranění a procesem terapie vnitřního dítěte spějete k celistvosti, vítáte do svého života více radosti, spontaneity a tvořivosti. Najednou vidíte svět barevnější a zázračnější. Nestáváte se zpět dítětem, ale berete si zpět to všechno, s čím jste se narodili - těšení se ze života.
 
Skládá se ze dvou nahrávek:
 
1) Úvod k terapii aneb jak na to - délka: 15 minut
- doporučuji poslechnout před samotnou terapií, protože obsahuje moje zkušenosti a tipy pro zpracovávání vnitřních zranění a více dopodrobna vysvětluje jednotlivé kroky. Obsahuje i konkrétní osobní příklad pro lepší pochopení.
 
2) Terapie vnitřního dítěte - délka: 26 minut
 
Objednání: mailem na liptakova.kristyna@seznam.cz
 
Příspěvek: 345 Kč - obě nahrávky vám zašlu co nejdříve po přijetí částky na účet 670100 - 2207563299/6210. Pro urychlení pošlete platbu ihned po objednávce
 
Děkuji vám za důvěru a přeji krásný proces navracení se do své síly,
 
Armen