Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

CENÍK A OBJEDNÁNÍ

Všechny terapie jsou individuální, párové terapie neprovádím.

Způsob objednání:

1) TELEFONICKY: Volejte na tel. 776 883 071 (nelze přes sms ani FB)  ve všední dny 10 - 18h . V případě, že nezvedám telefon, věnuju se terapii, zkuste to tedy prosím v rámci prac. doby o chvíli později.

2) MAILEM na liptakova.kristyna@seznam.cz

Ke konzultaci po předchozím objednání zvu od pondělí do pátku do Rajhradic u Brna. O víkendech pouze skupinové kurzy a konstelace dle kalendáře akcí. Pokud máme sjednaný termín a vy jej zrušíte méně než 24 hodin předem, příští termín sjednáme až na základě vaší platby na účet předem. K tomuto kroku jsem přistoupila na podporu těch, co opravdu terapii potřebují a jsou ochotni pro změnu udělat potřebné.

 

PRACOVNÍ DOBA:

PO - PÁ - 12 - 18h

Prosím nezvoňte dříve, než jste objednaní, kvůli rušení terapie s klientem před vámi, popř. mého přelaďování z předchozí terapie do nastávající s vámi.

 

CENÍK

 

TERAPIE INDIVIDUÁLNÍ (na míru - kombinace různých metod dle potřeby)

Trvá 60 až 90 minut a příspěvek je 1 000 Kč / 40 EUR, pak 150 Kč za každých 10 minut

Pokud nemůžete přijet, nabízím terapii přes Skype.

 

 

ASTROLOGIE A VÝKLAD - osobní výklady již nejsou v nabídce, vybírejte z nabídky spec. výkladů a písemných/audio horoskopů (viz níže)

 

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

Vytestování esencí na míru - 300 Kč  + 150 Kč za 25 ml lahvičku s esencemi vybranými na míru (při koupi 3 lahviček vytestování zdarma)

Vytestování esencí je pro klienty na individuální terapii zdarma, platí se pouze 150 Kč za lahvičku.

Pokud objednáváte pro sebe i své dítě jen kapky bez terapie a chcete jen pro každého 1 lahv., platíte jen jedno testování, tedy dohr. 600 Kč.

 

PÍSEMNÉ HOROSKOPY (typy horoskopů viz níže) - objednávka e-mailem a platba předem na můj účet 670100-2207563299/6210, prosím dodat datum, místo a čas narození (pokud víte)

 

Typy horoskopů - písemné a audio zpracování

Objednávejte pouze pro sebe, příp. své malé dítě (dětský horoskop). Objednávky za druhé lidi nebudou přijaty.

 

Dětský horoskop

přínáší šanci porozumět potřebám a vyjadřování se vašeho dítěte již od útlého věku, vlastně od narození

Formou audio nahrávky - 1200 Kč / 50 EUR

Písemně mailem v délce 4 - 5000 znaků - 1500 Kč / 63 EUR

 

Osobní horoskop (obsáhlější Karmický výklad viz Speciální výklady)

vypovídá o tom, jaké dispozice si naše duše vybrala pro tento život: zahrnuje silné a slabé stránky osobnosti, talenty, předpoklady pro partnerský život, kariéru, finance, zdravotní stav. V mém podání se jedná o astro-psychoanalytický pohled do horoskopu, kde si tak můžete jasněji uvědomit jak motivace a příčiny vašeho jednání, tak příčiny toho, co se ve vašem životě děje (těm, kteří nemohou přijet osobně, zasílám rozbor - tedy astrologický výklad – v písemné podobě za 1200 Kč / 50 EUR v délce 4 - 5000 znaků nebo formou audio nahrávky - 1000 Kč / 40 EUR, viz Ukázky horoskopů)

 

Prognostický roční horoskop

Tento horoskop naznačí, kdy se vyplatí využít příznivých konstelací a kdy naopak je třeba neriskovat a vyčkat na příhodnější okamžik. V mém podání není astrologie věšteckou vědou, ani nediktuje, jak se zachovat. Jde spíše o navedení na cestu duše, protože když jdeme proti, necítíme se spokojeně. Astrologie nám dává právo volby a ukazuje naše možnosti, ukryté za tranzity a progresemi planet.

Je pouze v písemné podobě v délce 5000 - 6000 znaků za 1500 Kč

Vzhledem k časové náročnosti této služby potřebuji cca 14 dní na vypracování.

 

SPECIÁLNÍ VÝKLADY E-MAILEM

Objednávejte pouze pro sebe, příp. své dítě (rozbor jména). Objednávky za druhé lidi nebudou přijaty.

 

 

VÝKLAD NA VZTAH - formou audio nahrávky

Verze 1 - nahrávka samotného výkladu - 600 Kč/ 26 EUR

Verze 2 - nahrávka výkladu + řízená terapeutická meditace na míru - 800 Kč/ 34 EUR

 

Pro ty z vás, co byste rádi věděli, jak to ve vašem vztahu opravdu je, jestli má dál smysl nebo jestli už trčíte v mrtvém bodě a zavíráte si cestu k novému, jestli byly karmické lekce pochopeny a bylo odpuštěno, pokud jste se s někým rozešli nebo co děláte pořád dokola a proč se vám nedaří sladit, pokud spolu zůstáváte, tak pro ty jsem vytvořila tento druh výkladu na vztah. Karty a horoskop taky ukážou, jaké jsou hlubší příčiny, které ovládají váš život a co s nimi.

Výklad je formou audio nahrávky, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem, popř. hod. naroz. a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

KARMICKÝ VÝKLAD - formou audio nahrávky

Verze 1 - nahrávka samotného výkladu - 1 200 Kč/ 50 EUR

Verze 2 - nahrávka výkladu + řízená terapeutická meditace na míru - 1 500 Kč/ 62 EUR

 

Jde o výklad z karet a horoskopu, který obsahuje celoživotní i momentální karmické úkoly. Napojuji se na vaši duši a načítám nezpracované podosobnosti z minulých životů, tj. ty vaše části, kterých si nejste vědomi. Tím, že jsou v nevědomí, brání vaší spokojenosti v určitých oblastech života. Stejně tak působí rodová karma a vaši předkové, kteří byli vyčleněni z rodu z důvodu nějakého činu nebo odlišnosti.

Výklad slouží k jejich uvědomění a přijetí a lze s ním dále pracovat. Na každou zmíněnou vaši podosobnost si můžete nakreslit obrázek nebo mandalu, se záměrem integrace a přijetí. Již tím, že si takto věnujete pozornost, ulevuje se vám a přestávají se k vám do života drát tyto energie nepříjemným způsobem, třeba přes nepřívětivé chování druhých lidí.

Na momentální karmické úkoly používám zenový tarot, který nejlépe ukáže, které duchovní principy akceptujete a naopak - které máte vzít v potaz, aby se vaše duše vibračně posunula.

Výklad je formou audio nahrávky, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem a jménem a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

VÝKLAD PRO ŽENY na vnitřní ženu matku, milenku a divošku - formou audio nahrávky

 

Verze 1 - nahrávka samotného výkladu - 700 Kč

Verze 2 - nahrávka výkladu + řízená terapeutická meditace na všechny 3 vn. ženy na míru - 1 000 Kč


Výklad odhalí stav vaší vnitřní ženy v těchto jejích třech podobách. Pro plné žití ženské části je třeba si být vědoma, jak je ta která část na tom, co potřebuje, jaká jsou její skrytá a nepřiznaná přání a motivace. Dále se ukáže, jak samy sebe vidíte jako mateřskou pečující bytost, jak umíte být partnerkou nebo svéhlavou rebelkou, divoškou. Pokud byť jen jedna z těch podosobností je potlačena, jakoby nám pořád něco chybělo.

Objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem, popř. hod. naroz. a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

 

VÝKLAD NA PRÁCI - formou audio nahrávky

Verze 1 - nahrávka samotného výkladu - 600 Kč

Verze 2 - nahrávka výkladu + řízená terapeutická meditace na míru - 800 Kč

Pokud se vám nedaří v práci a zajímá vás příčina, abyste mohli situaci uzdravit, tento výklad je přímo pro vás.

 

Výklad je formou audio nahrávky, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem, popř. hod. naroz. a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

.

 

PROČ SE MI TO DĚJE? (formou audio nahrávky)

Verze 1 - nahrávka samotného výkladu - 600 Kč

Verze 2 - nahrávka výkladu + řízená terapeutická meditace na míru - 800 Kč

 

Pokud se vám neustále nedaří, máte pocit motání se v bludném kruhu a nevíte, v čem to vězí, je to proto, že jste nepochopili a nezpracovali příčiny onoho dění.
Proto vám nabízím tento výklad z horoskopu a karet, kde nahlédnu do vašeho (pod)vědomí, do dějů, které si můžete ale nemusíte uvědomovat.
Můžete položit konkrétní otázku z jakékoli životní oblasti, např. proč nám to s partnerem neklape ve vztahu; proč nemůžu najít práci, která by mě bavila apod.
Tím, že se takto přímo zeptáte, přijímáte realitu takovou, jaká je a vytváříte prostor pro uvědomění si a uzdravení situace.

Výklad je formou audio nahrávky, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem, popř. hod. naroz. a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

 

 

 

VÝBĚR JMÉNA (NEJEN) PRO DÍTĚ

Výklad je na 3 jména. Napojuji se skrz maminku na dítě a jeho vůli, abych mohla vytestovat procento vhodnosti kyvadlem, pak počítám významy jmen s příjmením dohromady podle chaldejské abecedy (jinými slovy - co které přináší miminku za vibraci), a dívám se na další přídavný význam i do karet. 

Výklad si samozřejmě můžete objednat i pokud se hodláte vdávat nebo měnit jméno či příjmení.

Verze audio - 600 Kč za rozbor 3 jmen, za každé další 200 Kč navíc

Verze písemně - 800 Kč za rozbor 3 jmen, za každé další 200 Kč navíc

Objednávky prosím na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem naroz. maminky a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

 

VÝKLAD A DUCHOVNÍ DIAGNOSTIKA ZDRAVÍ (pomocí aut. kresby, kyvadla a karet)

 

.Vytestování chybějících vitamínů a minerálů (v procentech)

Vytestování alergenů (potraviny, roztoče, pyly apod.)

Určení duchovních příčin té nemoci, která vás nejvíce tíží - za pomocí výkladu ze zenových karet

Určení homeopatického léku v nízkém ředění na očistu jater

Určení chybějících tkáňových solí v organismu

Vytestování Bach. květových esencí na míru vašim potřebám

 

Cena: 800 Kč 

Objednávky e-mailem i s křestním jménem a datem narození (příp.fotem), po připsání částky na účet 670100-2207563299/6210 výklad pošlu taktéž e-mailem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist