Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

CENÍK A OBJEDNÁNÍ

Všechny terapie jsou individuální, párové terapie neprovádím.

Způsob objednání:

1) TELEFONICKY: Volejte na tel. 776 883 071 (nepište sms)  ve všední dny 10 - 18h . V případě, že nezvedám telefon, věnuju se terapii, zkuste to tedy prosím později.

2) MAILEM na liptakova.kristyna@seznam.cz

Ke konzultaci po předchozím objednání zvu od pondělí do pátku do Rajhradic u Brna. O víkendech pouze skupinové kurzy a konstelace dle kalendáře akcí. Pokud máme sjednaný termín a vy jej zrušíte méně než 24 hodin předem, příští termín sjednáme až na základě vaší platby na účet předem. K tomuto kroku jsem přistoupila na podporu těch, co opravdu terapii potřebují a jsou ochotni pro změnu udělat potřebné.

 

PRACOVNÍ DOBA:

PO - PÁ - 12 - 18h

Prosím nezvoňte dříve, než jste objednaní, kvůli rušení terapie s klientem před vámi, popř. mého přelaďování z předchozí terapie do nastávající s vámi.

 

CENÍK

 

TERAPIE INDIVIDUÁLNÍ (na míru - kombinace různých metod dle potřeby)

do 60 minut - 700 Kč / 30 EUR

do 70 minut - 800 Kč / 33 EUR

do 80 minut - 900 Kč / 36 EUR

do 90 minut - 1 000 Kč / 40 EUR

120 minut -    1 400 Kč  (při objednávání uveďte, jak dlouhou terapii preferujete)

 

ASTROLOGIE A VÝKLAD - osobní výklady již nejsou v nabídce, vybírejte z nabídky spec. výkladů a písemných/audio horoskopů (viz níže)

 

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

Vytestování esencí na míru - 300 Kč  + 150 Kč za 25 ml lahvičku s esencemi vybranými na míru (při koupi 3 lahviček vytestování zdarma)

Vytestování esencí je pro klienty na individuální terapii zdarma, platí se pouze 150 Kč za lahvičku.

Pokud objednáváte pro sebe i své dítě jen kapky bez terapie a chcete jen pro každého 1 lahv., platíte jen jedno testování, tedy dohr. 600 Kč.

 

PÍSEMNÉ HOROSKOPY (typy horoskopů viz níže) - objednávka e-mailem a platba předem na můj účet 670100-2207563299/6210, prosím dodat datum, místo a čas narození (pokud víte)

 

Typy horoskopů - písemné a audio zpracování

Objednávejte pouze pro sebe, příp. své malé dítě (dětský horoskop). Objednávky za druhé lidi nebudou přijaty.

 

Dětský horoskop

přínáší šanci porozumět potřebám a vyjadřování se vašeho dítěte již od útlého věku, vlastně od narození

Formou audio nahrávky - 1200 Kč / 50 EUR

Písemně mailem v délce 4 - 5000 znaků - 1500 Kč / 63 EUR

 

Osobní horoskop (obsáhlější Karmický výklad viz Speciální výklady)

vypovídá o tom, jaké dispozice si naše duše vybrala pro tento život: zahrnuje silné a slabé stránky osobnosti, talenty, předpoklady pro partnerský život, kariéru, finance, zdravotní stav. V mém podání se jedná o astro-psychoanalytický pohled do horoskopu, kde si tak můžete jasněji uvědomit jak motivace a příčiny vašeho jednání, tak příčiny toho, co se ve vašem životě děje (těm, kteří nemohou přijet osobně, zasílám rozbor - tedy astrologický výklad – v písemné podobě za 1200 Kč / 50 EUR v délce 4 - 5000 znaků nebo formou audio nahrávky - 1000 Kč / 40 EUR, viz Ukázky horoskopů)

 

Prognostický roční horoskop

Tento horoskop naznačí, kdy se vyplatí využít příznivých konstelací a kdy naopak je třeba neriskovat a vyčkat na příhodnější okamžik. V mém podání není astrologie věšteckou vědou, ani nediktuje, jak se zachovat. Jde spíše o navedení na cestu duše, protože když jdeme proti, necítíme se spokojeně. Astrologie nám dává právo volby a ukazuje naše možnosti, ukryté za tranzity a progresemi planet.

Je pouze v písemné podobě v délce 5000 - 6000 znaků za 1500 Kč

Vzhledem k časové náročnosti této služby potřebuji cca 14 dní na vypracování.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist