Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

KONSTELACE‚ RITUÁLY A MEDITACE

 

MILÍ ZÁJEMCI,

POKUD MÁTE SVÉ VLASTNÍ TÉMA, RÁDA JEJ DO KONSTELACE POSTAVÍM. NENÍ TŘEBA SE STRIKTNĚ DRŽET MNOU NAVRŽENÝCH TÉMAT. PŘI RITUÁLECH NELZE MĚNIT TÉMA, POKUD NENÍ VÝSLOVNĚ UVEDENO JINAK.

REZERVUJTE SI PROSÍM SVÉ MÍSTO ZAPLACENÍM VČAS, TEDY V DEN PŘIHLÁŠENÍ MAILEM, JINAK PO 3 DNECH VAŠE REZERVACE PROPADÁ, POPŘ. JE POSKYTNUTA DALŠÍMU ZÁJEMCI.  ČÁSTKA JE VRATNÁ POUZE V PŘÍPADĚ VÁŽNÉHO DŮVODU VAŠÍ NEÚČASTI (NAPŘ. NEMOC), A TO POUZE POKUD DÁTE VĚDĚT 7 DNŮ NEBO VÍCE DO ZAČÁTKU AKCE. MŮŽETE ALE ZA SEBE SEHNAT NÁHRADNÍKA, KTERÝ MĚ KONTAKTUJE..

KAŽDÝ SE PROSÍM HLASTE SÁM ZA SEBE, NEPŘEBÍREJTE ODPOVĚDNOST ZA DRUHÉ TÍM, ŽE JE PŘIHLÁSÍTE.

DĚKUJI ZA VAŠI DŮVĚRU A TĚŠÍM SE NA SPOLEČNÉ CHVÍLE PŘI TÉTO JEDINEČNÉ TERAPII A SDÍLENÍ,

ARMEN

 

ŽENA DIVOŠKA - rituál v posv. geometrii

 

KDY: 8.9. 2019 od 10:00 do provedení všech rituálů (sraz 9:50 u vchodu studia, předpokl. konec 14:30 - 15:00 )

KDE: Juliette Dance, Železniční 5, Brno - Komárov 

PŘIHLÁŠKY: pouze e-mailem na liptakova.kristyna@seznam.cz

CENA:  1 000 Kč (zálohu 500 Kč na účet 670100-2207563299/6210 prosím pro rezervaci odešlete v den mého potvrzení volného místa)

KAŽDÝ SE PROSÍM HLASTE SÁM ZA SEBE, NEPŘEBÍREJTE ODPOVĚDNOST ZA DRUHÉ TÍM, ŽE JE PŘIHLÁSÍTE.

Divoška se chová nespoutaně, svobodně, svéhlavě a zcela dle svého cítění. Nepodléhá falešné morálce, zvyklostem ani strachu, co si o ní pomyslí ostatní, když se nepodrobí společnosti a očekáváním. Žije sama za sebe, podle svých přání a hodnot. Často ovšem tuto svou část nemá žena přiznanou, nedává jí prostor. Divokost je tak potlačená a dostává se do života skrz zrcadlení v druhých lidech, nejčastěji ženách, které pak daný jedinec označuje jako ty bezohledné, co si sobecky berou i co není jejich. Využívají druhé a jsou ty špatné. Proto vy, kdo cítíte, že se vás dotklo výše napsané, jste zvány, abyste se dostali do kontaktu se svou nezávislou divoškou, s tou, která bez skrupulí říká ne a nemá z toho ani pocit viny, ani vrásky.

 

Součástí rituálu bude meditace a naučíme se metodu přeprogramování mysli vhodnou pro práci na sobě i posléze doma.

S sebou si prosím vezměte pro postavení posv.geometrie každý minimálně 10 krystalů či kamenů, které budete pak mít nabité léčivou energií.


Těším se na naše setkání,

Armen

 

 

O METODÁCH

 

Systemické konstelace a konstelace traumatu jsou vhodnou metodou sebereflexe a skýtají možnost zjistit a přijmout pravdu, která tak dokáže člověka posunout či rozjasnit jeho situaci. Často sami nevíme, co za lekci se skrývá pod momentální situací a je vždy lepší jít pochopení naproti, než čekat, až se začneme cítit nepříjemně nebo se nevyřešené lekce somatizují.

Pracujeme s liniemi mužských i ženských předků, vnitřními přesvědčeními, s traumaty z dětství i rodu a leckdy se zároveň odhalí i zkušenost z minulého života, která touží být viděna a negativní energie vysvobozena.

Kdo není ochoten se seznamovat s potlačenými emocemi ve formě bolesti, zloby, smutku apod., není ještě připraven na životní změnu - je na každém klientovi, jak zodpovědně k celému procesu přistoupí.

 

Rituály jsou buď konstelačního charakteru, kdy se klient setkává tváří v tvář energii situace, kterou chce vyčistit od negativních nánosů a uctít nebo jsou na bázi vstupování do posvátného prostoru, příp. posvátné geometrie, která je navibrovaná záměrem očištění se/uzdravení.

 

 

 

Astro konstelace - když se jdete poradit za astrologem, on vám nastíní současnou situaci, předá informace a vše je na bázi komunikace, mluveného slova. Astro konstelace jsou pro ty, co chtějí nejen slyšet, ale i cítit a prožívat energie, které jim byly dány do vínku nebo k nim aktuálně přicházejí v podobě tranzitů planet. Konstelace pomáhá přijmout současné dění za pomocí prožiku i slova, jdou hlouběji a mají sílu urychlovat prozření.

Nahlédnu do vašich horoskopů a určíme, které planety mají pro vás to nejklíčovější poselství a obohacení a ty potom postavíme do konstelace. Pak už se jen planetami necháte vést a věci dít se.

Každý klient je sám zodpovědný za další objednání se a pokračování v terapiích/konstelacích, zvlášť pokud je upozorněn, že ke zpracování jeho potíží je třeba delší doby (což je naprosto běžné u všech traumat)

Přihlášením mailem souhlasíte s následujícím:

Účast na konstelacích/rituálech je dobrovolná. Účastník nese po celou dobu trvání programu za sebe a za
vše, co dělá, plnou odpovědnost. Pokyny lektora jsou pouze návrhy, kterými se účastník řídí podle vlastního uvážení. Účastník bere na vědomí, že může být v průběhu semináře vystaven  psychickému nebo emocionálnímu zatížení.

Seminář není náhražkou za lékařskou či psychiatrickou péči.

 

TOPlist