Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

KONSTELACE‚ RITUÁLY A MEDITACE

 

MILÍ ZÁJEMCI,

POKUD MÁTE SVÉ VLASTNÍ TÉMA, RÁDA JEJ DO KONSTELACE POSTAVÍM. NENÍ TŘEBA SE STRIKTNĚ DRŽET MNOU NAVRŽENÝCH TÉMAT. PŘI RITUÁLECH NELZE MĚNIT TÉMA, POKUD NENÍ VÝSLOVNĚ UVEDENO JINAK.

REZERVUJTE SI PROSÍM SVÉ MÍSTO ZAPLACENÍM VČAS, TEDY V DEN PŘIHLÁŠENÍ MAILEM, JINAK REZERVACE PROPADÁ, POPŘ. JE POSKYTNUTA DALŠÍMU ZÁJEMCI.  ČÁSTKA JE VRATNÁ POUZE V PŘÍPADĚ VÁŽNÉHO DŮVODU VAŠÍ NEÚČASTI (NAPŘ. NEMOC), A TO POUZE POKUD DÁTE VĚDĚT 7 DNŮ NEBO VÍCE DO ZAČÁTKU AKCE. MŮŽETE ALE ZA SEBE SEHNAT NÁHRADNÍKA, KTERÝ MĚ KONTAKTUJE PAK SÁM.

KAŽDÝ SE PROSÍM HLASTE SÁM ZA SEBE, NEPŘEBÍREJTE ODPOVĚDNOST ZA DRUHÉ TÍM, ŽE JE PŘIHLÁSÍTE.

DĚKUJI ZA VAŠI DŮVĚRU A TĚŠÍM SE NA SPOLEČNÉ CHVÍLE PŘI TÉTO JEDINEČNÉ TERAPII A SDÍLENÍ,

ARMEN

 

ROZLOUČENÍM S MINULOSTÍ K NOVÉMU ZAČÁTKU - rituál v posvátných portálech v Pardubicích

(s aut. kresbou a prací na přeprogramování mysli)

 

KDY: 3.3. 2019 od 11:00 do provedení všech rituálů (max. do 16:00)

KDE: KŘÍDLA DUŠE, Třída Míru 65, Pardubice

PŘIHLÁŠKY: pouze na liptakova.kristyna@seznam.cz

PŘÍSPĚVEK: 1 000 Kč – záloha 500 Kč je nutná pro rezervaci místa, prosím ihned po mém potvrzení volného místa na účet 670100-2207563299/6210.  Prosím přihlašujte se každý sám za sebe, nepřebírejte odpovědnost za druhé.

 

Tento rituál bude zaměřen na propuštění zatěžujících energií minulosti, propuštění lpění na událostech v našem současném životě i v rámci rodu, propuštění potřeby dokola opakovat lekce, co už jsme žili v minulých vtěleních.

Chodí mi, že ponejvíce se bude týkat odpoutání se od minulých partnerů, od milostných dramat našich předků, do kterých jsme často naprosto nevědomky vpleteni, dále od energií potratů a lpění na blízkých, co již odešli z fyzického těla. Samozřejmě rituál pojede zároveň podle vašich osobních témat, kde chcete nově začít, vždy se formuje na danou skupinku.

Narozdíl od konstelací traumatu, tady si můžeme dovolit opouštět přežité bez konkrétního luštění zápletky, hlavně rozhodnutím a vůlí ke změně. Jedná se o jinou formu práce, kdy s důvěrou, že je nám přáno a pomáháno, že tento proces odlehčení je velmi ceněný Zemí i Univerzem, si dovolujeme vstupovat do posvátných portálů, které očišťují.

Součástí bude intuitivní kresba léčivého obrázku a  naučíme se další metodu přeprogramování mysli vhodnou pro práci na sobě i doma

S sebou si prosím vezměte oblíbený kámen k nabíjení energií (může být i ve šperku), pastelky n. voskovky, pár papírů A4 a podložku pod papír.

Pro sestavení portálů posv.geometrie prosím navíc každý vezměte minimálně 10 kamenů, nemusí být krystaly, můžou být z řeky či zahrádky. Každý tak přispěje do společného díla a kameny pak budou nabité, hodí se pak rozeskládat doma, např. do květináčů, pro zvýšení vibrací energie.

Na místě bude k dispozici  voda, čaj a káva, pokud máte jiné oblíbené pití, vezměte si s sebou.

 

Těším se na náš společný čas,

Kristýna Armen

 

 

 

PRÁCE - RADOST NEBO NUTNOST? - Rituál v posv. geometrii v Rajhr.

 

KDY: 15.3. 2019 od 18:00 do provedení všech rituálů (max. do 21:00), sraz v 17:50

KDE: Rajhradice, Hlavní 21

PŘIHLÁŠKY: pouze na liptakova.kristyna@seznam.cz

PŘÍSPĚVEK: 600 Kč – částku pro rezervaci místa prosím na účet 670100-2207563299/6210 ihned po mém potvrzení volného místa (omezený počet míst). Prosím přihlašujte se každý sám za sebe, nepřebírejte odpovědnost za druhé.

 

Prací trávíme podstatnou část dne, proto se hodí ujasnit si, jak moc nás naplňuje. Je vám práce koníčkem? Pokud ne, přijďte nahlédnout svou situaci a naučit se, jak si zpracovat pomocí terapeutických metod své bloky tak, aby vám nic nebránilo práci změnit ke své spokojenosti.

Rituál v posv. portálech dovolí odložit staré energie, co vám nejsou ku prospěchu a otevře nové vidění situace.

S sebou si prosím vezměte:

  • oblíbený kámen k nabíjení energií (může být i ve šperku),

  • láhev s pitím

  • a pro sestavení portálů posv.geometrie prosím navíc každý vezměte minimálně 10 kamenů. Nemusí být krystaly, můžou být z řeky či zahrádky. Každý tak přispěje do společného díla a kameny pak budou nabité, hodí se pak rozeskládat doma, např. do květináčů, pro zvýšení vibrací energie.


 

Těším se na vás,

Armen


 

 

 

O METODÁCH

 

Systemické konstelace a konstelace traumatu jsou vhodnou metodou sebereflexe a skýtají možnost zjistit a přijmout pravdu, která tak dokáže člověka posunout či rozjasnit jeho situaci. Často sami nevíme, co za lekci se skrývá pod momentální situací a je vždy lepší jít pochopení naproti, než čekat, až se začneme cítit nepříjemně nebo se nevyřešené lekce somatizují.

Pracujeme s liniemi mužských i ženských předků, vnitřními přesvědčeními, s traumaty z dětství i rodu a leckdy se zároveň odhalí i zkušenost z minulého života, která touží být viděna a negativní energie vysvobozena.

Kdo není ochoten se seznamovat s potlačenými emocemi ve formě bolesti, zloby, smutku apod., není ještě připraven na životní změnu - je na každém klientovi, jak zodpovědně k celému procesu přistoupí.

 

Rituály jsou buď konstelačního charakteru, kdy se klient setkává tváří v tvář energii situace, kterou chce vyčistit od negativních nánosů a uctít nebo jsou na bázi vstupování do posvátného prostoru, příp. posvátné geometrie, která je navibrovaná záměrem očištění se/uzdravení.

 

 

 

Astro konstelace - když se jdete poradit za astrologem, on vám nastíní současnou situaci, předá informace a vše je na bázi komunikace, mluveného slova. Astro konstelace jsou pro ty, co chtějí nejen slyšet, ale i cítit a prožívat energie, které jim byly dány do vínku nebo k nim aktuálně přicházejí v podobě tranzitů planet. Konstelace pomáhá přijmout současné dění za pomocí prožiku i slova, jdou hlouběji a mají sílu urychlovat prozření.

Nahlédnu do vašich horoskopů a určíme, které planety mají pro vás to nejklíčovější poselství a obohacení a ty potom postavíme do konstelace. Pak už se jen planetami necháte vést a věci dít se.

Každý klient je sám zodpovědný za další objednání se a pokračování v terapiích/konstelacích, zvlášť pokud je upozorněn, že ke zpracování jeho potíží je třeba delší doby (což je naprosto běžné u všech traumat)

Přihlášením mailem souhlasíte s následujícím:

Účast na konstelacích/rituálech je dobrovolná. Účastník nese po celou dobu trvání programu za sebe a za
vše, co dělá, plnou odpovědnost. Pokyny lektora jsou pouze návrhy, kterými se účastník řídí podle vlastního uvážení. Účastník bere na vědomí, že může být v průběhu semináře vystaven  psychickému nebo emocionálnímu zatížení.

Seminář není náhražkou za lékařskou či psychiatrickou péči.

 

TOPlist