Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

NÁRAMKY ARMEN

TRANSFORMAČNÍ NÁRAMKY ARMEN - každý kus je originál 

Náramky sestávají z korálků jako nosičů barevné vibrace a minerálních kamenů (pravých a nebarvených) jako poskytovatelů vlastní léčivé energie. Kameny jsou nosiči i energie, kterou jsem vložila nejen při tvoření, ale i skrz napojení na silová místa Pálavy, v současnosti nejléčivější oblast naší země. Samotný náramek nenahrazuje terapii, ale je jejím skvělým doplňkem, který slouží k navrácení se do svého středu.

 

JAK VYBRAT TEN SPRÁVNÝ?

Záměrem je pomoci vám zpracovávat vaše aktuální téma, proto si náramek vyberte dle toho, jak moc vás přitahuje (nebo přitahuje a něčím odpuzuje zároveň)

 

CO KDYŽ MÁM SVÉ AKTUÁLNÍ TÉMA A CHCI NÁRAMEK NA MÍRU?

I to je možné, velmi ráda vám jej vytvořím, když mi dáte jméno, datum naroz., důvěru a volnou ruku :-). Napište mi mail, domluvíme se.

 

KOLIK STOJÍ A KDE LZE ZAKOUPIT?

Cena náramku navibrovaného léčivou transformační energií (viz obr. níže) - 250 Kč

Cena náramku navibrovaného na míru vašemu tématu - 400 Kč

Zakoupit můžete přímo u mě v Rajhradicích v rámci osobní terapie nebo na skupinových terapiích v Brně a Znojmě. Nebo mi napište mail a domluvíme se na předání.

 

 

 

JAK NÁRAMEK ČISTIT?

Hned po zakoupení vykuřováním (dřevem, vonnou tyčinkou, bylinou apod.) a potom dle potřeby opakujte vždy po nějaké náročnější situaci. Tím udržujete jeho sílu, nicméně kámen vám ji neustále dává a jednou se vyčerpá. Může to trvat i krátce. Osobně se mi stává, že se náramek přetrhne, když dosloužil, tak jej už nenavlékejte, poděkujte za léčení a zakopejte n. vhoďte do potoka. Vracíte jej Zemi.

 

JEDNOTLIVÉ NÁRAMKY:

 

HEMATIT

 

KARNEOL

 

KŘIŠŤÁL

 

 

LÁVA

 

RŮŽENÍN

 

PUKANÝ KŘIŠŤÁL

 

 

ČAKROVÝ 

 

HEMATIT

 

LÁVA

 

RŮŽENÍN

 

 

 

AMETYST

Těším se na vaše objednávky a čas, co strávím tvořením!

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist