Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Reference

 

REFERENCE OD KLIENTŮ

 

Nejprve jsem neměla potřebu zveřejňování zpětných vazeb, ale pak přišla myšlenka, že těm z vás, co máte strach z terapií a výkladů, možná máte i špatnou zkušenost s věštěním, můžou reference těch, co prošli procesem práce se mnou, pomoci se odhodlat. Vybírám tedy dvě reakce za všechny:

 

KLIENTKA A.P.

Dobré ráno, velmi Vám děkuji za výklad a musím konstatovat že nenacházím slov. Promiňte mi ten výraz ale musím konstatovat že tohle má koule :) Mám moc ráda astrologii i proto sem Vás našla na facebooku a velmi ráda čtu Vaše příspěvky , strašně mě fascinuje co vše se dá vyčíst. Jste báječná a úžasná ještě jednou moc děkuji, všechno sedí naprosto všechno. Zejména poslední odstavec ohledně žen  v našem rodě. Mohu poprosit o informaci ohledně té terapie  jak jste zminovala? Ještě jednou díky, nikdy sem lépe neinvestovala peníze :) jste opravdu skvělá.

 

KLIENTKA R.J.

Milá Kristýno, zdravím Tě a doufám, že se máš dobře. Dnes ráno jsem si řekla, že Ti napíšu.
Chtěla bych Ti moc poděkovat, protože díky Tobě jsem udělala ve svém životě zásadní změnu a šla do něčeho nového a neznámého. A jsem nyní moc šťastná. 
Ráda bych tak vyjádřila uznání pro Tvou práci. Přeji Ti hodně klientů, kteří se dokáží poučit a budou chtít odložit svoje břemena starostí a trápení.
Určitě se ráda někdy v budoucnu přihlásím na další kurz nebo seminář.
Měj se krásně, R.

 

 
TOPlist