Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Speciální výklady

SPECIÁLNÍ VÝKLADY E-MAILEM

Objednávejte pouze pro sebe, příp. své dítě (rozbor jména). Objednávky za druhé lidi nebudou přijaty.

 

 

VÝKLAD NA VZTAH - formou audio nahrávky

Verze 1 - nahrávka samotného výkladu - 600 Kč/ 26 EUR

Verze 2 - nahrávka výkladu + řízená terapeutická meditace na míru - 800 Kč/ 34 EUR

 

Pro ty z vás, co byste rádi věděli, jak to ve vašem vztahu opravdu je, jestli má dál smysl nebo jestli už trčíte v mrtvém bodě a zavíráte si cestu k novému, jestli byly karmické lekce pochopeny a bylo odpuštěno, pokud jste se s někým rozešli nebo co děláte pořád dokola a proč se vám nedaří sladit, pokud spolu zůstáváte, tak pro ty jsem vytvořila tento druh výkladu na vztah. Karty a horoskop taky ukážou, jaké jsou hlubší příčiny, které ovládají váš život a co s nimi.

Výklad je formou audio nahrávky, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem, popř. hod. naroz. a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

KARMICKÝ VÝKLAD - formou audio nahrávky

Verze 1 - nahrávka samotného výkladu - 1 200 Kč/ 50 EUR

Verze 2 - nahrávka výkladu + řízená terapeutická meditace na míru - 1 500 Kč/ 62 EUR

 

Jde o výklad z karet a horoskopu, který obsahuje celoživotní i momentální karmické úkoly. Napojuji se na vaši duši a načítám nezpracované podosobnosti z minulých životů, tj. ty vaše části, kterých si nejste vědomi. Tím, že jsou v nevědomí, brání vaší spokojenosti v určitých oblastech života. Stejně tak působí rodová karma a vaši předkové, kteří byli vyčleněni z rodu z důvodu nějakého činu nebo odlišnosti.

Výklad slouží k jejich uvědomění a přijetí a lze s ním dále pracovat. Na každou zmíněnou vaši podosobnost si můžete nakreslit obrázek nebo mandalu, se záměrem integrace a přijetí. Již tím, že si takto věnujete pozornost, ulevuje se vám a přestávají se k vám do života drát tyto energie nepříjemným způsobem, třeba přes nepřívětivé chování druhých lidí.

Na momentální karmické úkoly používám zenový tarot, který nejlépe ukáže, které duchovní principy akceptujete a naopak - které máte vzít v potaz, aby se vaše duše vibračně posunula.

Výklad je formou audio nahrávky, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem a jménem a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

VÝKLAD PRO ŽENY na vnitřní ženu matku, milenku a divošku - formou audio nahrávky

 

Verze 1 - nahrávka samotného výkladu - 700 Kč

Verze 2 - nahrávka výkladu + řízená terapeutická meditace na všechny 3 vn. ženy na míru - 1 000 Kč


Výklad odhalí stav vaší vnitřní ženy v těchto jejích třech podobách. Pro plné žití ženské části je třeba si být vědoma, jak je ta která část na tom, co potřebuje, jaká jsou její skrytá a nepřiznaná přání a motivace. Dále se ukáže, jak samy sebe vidíte jako mateřskou pečující bytost, jak umíte být partnerkou nebo svéhlavou rebelkou, divoškou. Pokud byť jen jedna z těch podosobností je potlačena, jakoby nám pořád něco chybělo.

Objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem, popř. hod. naroz. a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

 

VÝKLAD NA PRÁCI - formou audio nahrávky

Verze 1 - nahrávka samotného výkladu - 600 Kč

Verze 2 - nahrávka výkladu + řízená terapeutická meditace na míru - 800 Kč

Pokud se vám nedaří v práci a zajímá vás příčina, abyste mohli situaci uzdravit, tento výklad je přímo pro vás. Jen prosím položte konkrétní otázku, v čem či jak se vám pracovně nedaří, ať můžu zacílit na příčiny co nejpřesněji.

 

Výklad je formou audio nahrávky, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem, popř. hod. naroz. a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

.

 

PROČ SE MI TO DĚJE? (formou audio nahrávky)

Verze 1 - nahrávka samotného výkladu - 600 Kč

Verze 2 - nahrávka výkladu + řízená terapeutická meditace na míru - 800 Kč

 

Pokud se vám neustále nedaří, máte pocit motání se v bludném kruhu a nevíte, v čem to vězí, je to proto, že jste nepochopili a nezpracovali příčiny onoho dění.
Proto vám nabízím tento výklad z horoskopu a karet, kde nahlédnu do vašeho (pod)vědomí, do dějů, které si můžete ale nemusíte uvědomovat.
Můžete položit konkrétní otázku z jakékoli životní oblasti, např. proč nám to s partnerem neklape ve vztahu; proč nemůžu najít práci, která by mě bavila apod.
Tím, že se takto přímo zeptáte, přijímáte realitu takovou, jaká je a vytváříte prostor pro uvědomění si a uzdravení situace.

Výklad je formou audio nahrávky, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem, popř. hod. naroz. a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

 

 

 

VÝBĚR JMÉNA (NEJEN) PRO DÍTĚ

Výklad je na 3 jména. Napojuji se skrz maminku na dítě a jeho vůli, abych mohla vytestovat procento vhodnosti kyvadlem, pak počítám významy jmen s příjmením dohromady podle chaldejské abecedy (jinými slovy - co které přináší miminku za vibraci), a dívám se na další přídavný význam i do karet. 

Výklad si samozřejmě můžete objednat i pokud se hodláte vdávat nebo měnit jméno či příjmení.

Verze audio - 600 Kč za rozbor 3 jmen, za každé další 200 Kč navíc

Verze písemně - 800 Kč za rozbor 3 jmen, za každé další 200 Kč navíc

Objednávky prosím na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem naroz. maminky a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

 

VÝKLAD A DUCHOVNÍ DIAGNOSTIKA ZDRAVÍ (pomocí aut. kresby, kyvadla a karet)

 

.Vytestování chybějících vitamínů a minerálů (v procentech)

Vytestování alergenů (potraviny, roztoče, pyly apod.)

Určení duchovních příčin té nemoci, která vás nejvíce tíží - za pomocí výkladu ze zenových karet

Určení homeopatického léku v nízkém ředění na očistu jater

Určení chybějících tkáňových solí v organismu

Vytestování Bach. květových esencí na míru vašim potřebám

 

Cena: 800 Kč 

Objednávky e-mailem i s křestním jménem a datem narození (příp.fotem), po připsání částky na účet 670100-2207563299/6210 výklad pošlu taktéž e-mailem.

TOPlist