Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Speciální výklady

SPECIÁLNÍ VÝKLADY E-MAILEM

 

 

VÝKLAD NA VZTAH - formou audio nahrávky

Verze 1 - nahrávka samotného výkladu - 600 Kč/ 26 EUR

Verze 2 - nahrávka výkladu + řízená terapeutická meditace na míru - 800 Kč

 

Pro ty z vás, co byste rádi věděli, jak to ve vašem vztahu opravdu je, jestli má dál smysl nebo jestli už trčíte v mrtvém bodě a zavíráte si cestu k novému, jestli byly karmické lekce pochopeny a bylo odpuštěno, pokud jste se s někým rozešli nebo co děláte pořád dokola a proč se vám nedaří sladit, pokud spolu zůstáváte, tak pro ty jsem vytvořila tento druh výkladu na vztah. Karty a horoskop taky ukážou, jaké jsou hlubší příčiny, které ovládají váš život a co s nimi.

Výklad je formou audio nahrávky, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem, popř. hod. naroz. a po přičtení částky 600 Kč / 26 Eur na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

VÝKLAD PRO ŽENY na vnitřní ženu matku, milenku a divošku - formou audio nahrávky

 

Verze 1 - nahrávka samotného výkladu - 600 Kč/ 50 EUR

Verze 2 - nahrávka výkladu + řízená terapeutická meditace na všechny 3 vn. ženy na míru - 1 000 Kč


Výklad odhalí stav vaší vnitřní ženy v těchto jejích třech podobách. Pro plné žití ženské části je třeba si být vědoma, jak je ta která část na tom, co potřebuje, jaká jsou její skrytá a nepřiznaná přání a motivace. Dále se ukáže, jak samy sebe vidíte jako mateřskou pečující bytost, jak umíte být partnerkou nebo svéhlavou rebelkou, divoškou. Pokud byť jen jedna z těch podosobností je potlačena, jakoby nám pořád něco chybělo.

Výklad je písemně e-mailem, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem, popř. hod. naroz. a po přičtení částky 600 Kč / 26 Eur nebo 1 000 Kč na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

 

KARMICKÝ VÝKLAD - formou audio nahrávky

Verze 1 - nahrávka samotného výkladu - 1 200 Kč/ 50 EUR

Verze 2 - nahrávka výkladu + řízená terapeutická meditace na míru - 1 500 Kč

 

Jde o výklad z karet a horoskopu, který obsahuje celoživotní i momentální karmické úkoly. Napojuji se na vaši duši a načítám nezpracované podosobnosti z minulých životů, tj. ty vaše části, kterých si nejste vědomi. Tím, že jsou v nevědomí, brání vaší spokojenosti v určitých oblastech života. Stejně tak působí rodová karma a vaši předkové, kteří byli vyčleněni z rodu z důvodu nějakého činu nebo odlišnosti.

Výklad slouží k jejich uvědomění a přijetí a lze s ním dále pracovat. Na každou zmíněnou vaši podosobnost si můžete nakreslit obrázek nebo mandalu, se záměrem integrace a přijetí. Již tím, že si takto věnujete pozornost, ulevuje se vám a přestávají se k vám do života drát tyto energie nepříjemným způsobem, třeba přes nepřívětivé chování druhých lidí.

Na momentální karmické úkoly používám zenový tarot, který nejlépe ukáže, které duchovní principy akceptujete a naopak - které máte vzít v potaz, aby se vaše duše vibračně posunula.

Výklad je formou audio nahrávky, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem a jménem a po přičtení částky 1200 Kč / 1500 Kč na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

VÝKLAD NA PRÁCI - formou audio nahrávky

Verze 1 - nahrávka samotného výkladu - 500 Kč/ 21 EUR

Verze 2 - nahrávka výkladu + řízená terapeutická meditace na míru - 700 Kč

 

Hodí se pokud

- chcete měnit práci, ale nevíte, jestli je už vhodná doba
- máte dvě či víc nabídek/možností a nevíte, která se vyvrbí jako nejlepší (testuju i užitek v procentech)
- máte problémy v prac. kolektivu nebo ve vztahu se šéfem a nevíte, jak z toho
- prostě jen chcete od někoho nezávisle zanalyzovat současnou situaci a necháte na mě, co uvidím. Zajímá vás přítomnost a co s ní.
- chcete jít na živnost a nevíte, jestli to opravdu přinese užitek
- nebo ještě to, co jsem nevyjmenovala a týká se práce a zaměstnání

Výklad je formou audio nahrávky, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem, popř. hod. naroz. a po přičtení částky 500 Kč / 21 Eur na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

VÝKLAD A DUCHOVNÍ DIAGNOSTIKA ZDRAVÍ (pomocí aut. kresby, kyvadla a karet)

 

.Vytestování chybějících vitamínů a minerálů (v procentech)

Vytestování alergenů (potraviny, roztoče, pyly apod.)

Určení duchovních příčin té nemoci, která vás nejvíce tíží - za pomocí výkladu ze zenových karet

Určení homeopatického léku v nízkém ředění na očistu jater

Určení chybějících tkáňových solí v organismu

Vytestování Bach. květových esencí na míru vašim potřebám

 

Cena: 600 Kč / 26 Eur

Objednávky e-mailem i s křestním jménem a datem narození (příp.fotem), po připsání částky na účet 670100-2207563299/6210 výklad pošlu taktéž e-mailem.

 

VÝBĚR VHODNÉHO JMÉNA - písemně

Naše jméno často významně ovlivňuje náš život, dává nám určité dispozice a predurčuje k určitému typu zkušeností. Někdy je vhodné se i přejmenovat, nebo alespoň dobře vybrat jméno společnosti, projektu nebo čehokoli jiného, co zakládáme, zvláště pokud i naše datum narození nevibruje harmonicky.

Můžete si tedy objednat tento výklad, a to jak na zjištění svého jména narození, tak na určení jména pro dítě nebo firmu, klub apod. Výklad zahrnuje rozbor současného jména a až 2 dalších variant, kterými se chcete nazývat.

K určení nejvhodnějšího jména používám chaldejskou numerologickou abecedu, tarot a kyvadlo.

Výklad je písemně e-mailem, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem a jménem a po přičtení částky 500 Kč / 21 Eur na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

ČAKROVÝ VÝKLAD - formou audio nahrávky

Tento výklad zahrnuje vhled do stavu vašich základních 7 čaker, tedy všech důležitých oblastí života. Karty ukazují, jak proudí energie v těle, jaké máte postoje a jak je změnit, aby se harmonizoval váš zdravotní stav, který je velmi ovlivněn právě čakrovým systémem.

Tak např. 1. čakra je o vůli žít, schopnosti přijímat hojnost a ukotvení v materiálním světě obecně, 2. čakra je o partnerství, sexualitě a rodině, 3. čakra o práci a seberealizaci atd. Každé čakře je navíc přiřazen nějaký orgán nebo část těla, o jehož stavu se také dozvíte z tohoto výkladu.

Výklad je formou audio nahrávky, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem, popř. hod. naroz. a po přičtení částky 600 Kč  / 21 Eur na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

PROČ SE MI TO DĚJE? (formou audio nahrávky)

Verze 1 - nahrávka samotného výkladu - 500 Kč/ 21 EUR

Verze 2 - nahrávka výkladu + řízená terapeutická meditace na míru - 700 Kč

 

Pokud se vám neustále nedaří, máte pocit motání se v bludném kruhu a nevíte, v čem to vězí, je to proto, že jste nepochopili a nezpracovali příčiny onoho dění.
Proto vám nabízím tento výklad z horoskopu a karet, kde nahlédnu do vašeho (pod)vědomí, do dějů, které si můžete ale nemusíte uvědomovat.
Můžete položit konkrétní otázku z jakékoli životní oblasti, např. proč nám to s partnerem neklape ve vztahu; proč nemůžu najít práci, která by mě bavila apod.
Tím, že se takto přímo zeptáte, přijímáte realitu takovou, jaká je a vytváříte prostor pro uvědomění si a uzdravení situace.

Výklad je formou audio nahrávky, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem, popř. hod. naroz. a po přičtení částky 500 Kč  / 21 Eur nebo 700 Kč na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

 

 

TOPlist