DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

CENÍK A OBJEDNÁNÍ

Zcela zdarma poskytuju meditace a další videa včetně inspirativních výkladů pro jednotlivá znamení na Youtube, které najdete zde: Kristýna Armen Liptáková - YouTube

 

OSOBNÍ TERAPIE A RITUÁL ODEVZDÁNÍ

Setkáníní probíhají v Rajhradicích nebo online přes Skype (rituály pouze osobně). Domluvený termín je závazný. Po jeho dohodnutí prosím zašlete 1200 Kč (u rituálu 2200 Kč) na účet 670100-2207563299/6210 do 2 dnů okamžitou platbou n. hned obyčejnou platbou. Pakliže částka nepřijde a neozvete se, termín nabídnu dál. K tomuto kroku jsem přistoupila na podporu těch, co si opravdu přejí změny.

Pokud u terapie přesáhneme 90 min, což je málokdy, stačí dodatečnou částku zaslat až potom U rituálu je částka konečná, nedoplácí se. 

Výhodou mých služeb je možnost brzkého termínu, a to do 2 - 3 týdnů (mám to nastavené tak, abych byla dostupná pro ty, co chtějí sezení rychleji). 

Při zrušení termínu méně jak 48 hodin předem propadá polovina částky jako storno poplatek a druhou polovinu si v případě zájmu můžete převést na další terapii/jinou službu.To stejné z mé strany - pokud zruším termín já, máte ji v dalším termínu za polovinu.

Výklady i horoskopy jsou formou nahrávky a nabídku najdete v samostatných sekcích.

 

Způsob objednání:

mailem na liptakova.kristyna@seznam.cz nebo na Kristyna.Armen@email.cz.

Není možné se objednávat telefonicky ani přes FB, děkuji za pochopení.

 

PRACOVNÍ DOBA - z důvodu přestavby sousedů se lze osobně setkávat jen v pátek odpoledne a o víkendech

SO + NE - 12 - 18h - osobně v Rajhr. i skype

PO + ÚT - volno

ST + PÁ - 12 - 18h - pouze skype

 

 

CENÍK:

TERAPIE INDIVIDUÁLNÍ -  PŘES SKYPE (na míru - kombinace různých metod dle potřeby)

V délce do 90 minut - 1200 Kč, dále pak 200 Kč za každých 10 minut. Vyhraďte si prosím vždy alespoň 90 minut, i když je možné, že skončíme trochu dřív nebo naopak později, dle průběhu sezení. Nepřesahujeme 2h.

 

ASTROLOGIE A VÝKLAD KARET - osobní výklady již nejsou v nabídce, vybírejte z nabídky spec. výkladů a audio horoskopů (viz níže)

 

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

Vytestování esencí na míru - 300 Kč  + 200 Kč za 25 ml lahvičku s esencemi vybranými na míru (při koupi 3 lahviček vytestování zdarma + 100 Kč poštovné). Více viz. sekce Bachovy esence.

 

ESENCE ARMEN

Lahvička 25 ml, tj. kúra na cca 8 týdnů - 500 Kč + 70 Kč poštovné

 

NAHRÁVKY HOROSKOPŮ (typy horoskopů viz níže) - objednávka e-mailem a platba předem na můj účet 670100-2207563299/6210, prosím dodat datum, místo a čas narození (pokud víte)

 

Typy horoskopů - pouze ve formě audio nahrávky

Objednávejte pouze pro sebe, příp. své malé dítě (dětský horoskop). Objednávky za druhé lidi nebudou přijaty.

Čekací lhůta je momentálně cca 10 dnů od přijetí částky a obvyklá délka nahrávky je 40 - 55 minut. Mluvím zkrátka tak dlouho, dokud je mi sdělováno ;)

 

Dětský horoskop

přínáší šanci porozumět potřebám a vyjadřování se vašeho dítěte již od útlého věku, vlastně od narození. Je určen pro nejbližší dítěte, tedy rodiče, případně prarodiče se souhlasem rodičů.

Formou audio nahrávky - 2 000 Kč

 

Osobní horoskop (obsáhlější Karmický výklad viz Speciální výklady)

vypovídá o tom, jaké dispozice si naše duše vybrala pro tento život: zahrnuje silné a slabé stránky osobnosti, talenty, předpoklady pro partnerský život, kariéru, finance, zdravotní stav. V mém podání se jedná o astro-psychoanalytický pohled do horoskopu, kde si tak můžete jasněji uvědomit jak motivace a příčiny vašeho jednání, tak příčiny toho, co se ve vašem životě děje.

Formou audio nahrávky - 2 000 Kč 

 

 

 

SPECIÁLNÍ VÝKLADY E-MAILEM

viz samostatná sekce NABÍDKA VÝKLADŮ | Terapie duše‚ astrologie a tarot (websnadno.cz)