DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

CENÍK A OBJEDNÁNÍ

Zcela zdarma poskytuju meditace a další videa včetně inspirativních výkladů pro jednotlivá znamení na Youtube, které najdete zde: Kristýna Armen Liptáková - YouTube

 

OSOBNÍ TERAPIE - nediskriminuju žádostí o potvrzení ohl. zdrav. stavu - věříme si navzájem

Sezení probíhají v Rajhradicích nebo online přes Skype a domluvený termín je závazný. Po jeho dohodnutí prosím zašlete 1200 Kč na účet 670100-2207563299/6210 do 2 dnů. Pakliže částka nepřijde a neozvete se, termín nabídnu dál. K tomuto kroku jsem přistoupila na podporu těch, co si opravdu přejí změny. Pokud přesáhneme 90 min, což je málokdy, stačí dodatečnou částku zaslat až po terapii. 

Výhodou mých terapií je možnost brzkého termínu, do 2 - 3 týdnů (nevyhovuje mi plný diář na dlouho dopředu, tudíž to mám nastavené tak, abych byla dostupná pro ty, co chtějí sezení rychleji). 

Při zrušení terapie méně jak 48 hodin předem propadá polovina částky a druhou polovinu (tedy 600 Kč) si v případě zájmu můžete převést na další terapii/jinou službu. To stejné z mé strany - pokud zruším terapii já, máte ji v dalším termínu za polovinu, tedy 600 Kč.

Výklady i horoskopy jsou formou nahrávky a nabídku najdete v samostatných sekcích.

 

Způsob objednání:

mailem na liptakova.kristyna@seznam.cz nebo  Kristyna.Armen@email.czNení možné se objednávat telefonicky ani přes FB, děkuji za pochopení.

 

PRACOVNÍ DOBA platná od 4.6. 2021:

PO + ÚT - zavřeno

ST + ČT - 12:00 - 18:00 - pouze skype

PÁ - 16.00 - 18.00 - pouze skype

SO + NE - 12:00 - 18:00 - osobně v Rajhr. i skype

Jedná se o dočasnou změnu prac. doby z důvody přestavby v sousedství. Ty nejhlučnější práce prozatím skončily, koho tedy neděsí možnost občasného ťukání, které stejně při terapii nevnímáme, a nechce chodit o víkendu, napište mi a dáme si termín ve všední den.

 

CENÍK platný od 27.1.2021:

 

TERAPIE INDIVIDUÁLNÍ -  PŘES SKYPE (na míru - kombinace různých metod dle potřeby)

V délce do 90 minut - 1200 Kč, dále pak 200 Kč za každých 10 minut. Vyhraďte si prosím vždy alespoň 90 minut, i když je možné, že skončíme trochu dřív nebo naopak později, dle průběhu sezení. Nepřesahujeme 2h.

 

ASTROLOGIE A VÝKLAD KARET - osobní výklady již nejsou v nabídce, vybírejte z nabídky spec. výkladů a audio horoskopů (viz níže)

 

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

Vytestování esencí na míru - 300 Kč  + 200 Kč za 25 ml lahvičku s esencemi vybranými na míru (při koupi 3 lahviček vytestování zdarma + 100 Kč poštovné). Více viz. sekce Bachovy esence.

 

ESENCE ARMEN

Lahvička 25 ml na 6 týdnů - 500 Kč + 60 Kč poštovné

 

NAHRÁVKY HOROSKOPŮ (typy horoskopů viz níže) - objednávka e-mailem a platba předem na můj účet 670100-2207563299/6210, prosím dodat datum, místo a čas narození (pokud víte)

 

Typy horoskopů - pouze ve formě audio nahrávky

Objednávejte pouze pro sebe, příp. své malé dítě (dětský horoskop). Objednávky za druhé lidi nebudou přijaty.

 

Dětský horoskop

přínáší šanci porozumět potřebám a vyjadřování se vašeho dítěte již od útlého věku, vlastně od narození. Je určen pro nejbližší dítěte, tedy rodiče, případně prarodiče se souhlasem rodičů.

Formou audio nahrávky - 1500 Kč / 63 EUR

 

Osobní horoskop (obsáhlější Karmický výklad viz Speciální výklady)

vypovídá o tom, jaké dispozice si naše duše vybrala pro tento život: zahrnuje silné a slabé stránky osobnosti, talenty, předpoklady pro partnerský život, kariéru, finance, zdravotní stav. V mém podání se jedná o astro-psychoanalytický pohled do horoskopu, kde si tak můžete jasněji uvědomit jak motivace a příčiny vašeho jednání, tak příčiny toho, co se ve vašem životě děje.

Formou audio nahrávky - 1500 Kč / 63 EUR

 

 

 

SPECIÁLNÍ VÝKLADY E-MAILEM

Objednávejte pouze pro sebe, objednávky za druhé lidi nebudou přijaty.

 

 

VÝKLAD NA VZTAH - formou audio nahrávky

Verze 1 - nahrávka samotného výkladu - 800 Kč

Verze 2 - nahrávka výkladu + řízená terapeutická meditace na míru - 1000 Kč

 

Pro ty z vás, co byste rádi věděli, jak to ve vašem vztahu opravdu je, jestli má dál smysl nebo jestli už trčíte v mrtvém bodě a zavíráte si cestu k novému, jestli byly karmické lekce pochopeny a bylo odpuštěno, pokud jste se s někým rozešli nebo co děláte pořád dokola a proč se vám nedaří sladit, pokud spolu zůstáváte, tak pro ty jsem vytvořila tento druh výkladu na vztah. Karty a horoskop taky ukážou, jaké jsou hlubší příčiny, které ovládají váš život a co s nimi.

Výklad je formou audio nahrávky, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem, popř. hod. naroz. a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

KARMICKÝ VÝKLAD - formou audio nahrávky

Verze 1 - nahrávka samotného výkladu - 1 500 Kč/ 63 EUR

Verze 2 - nahrávka výkladu + řízená terapeutická meditace na míru - 1 700 Kč

 

Jde o výklad z karet a horoskopu, který obsahuje celoživotní i momentální karmické úkoly. Napojuji se na vaši duši a načítám nezpracované podosobnosti z minulých životů, tj. ty vaše části, kterých si nejste vědomi. Tím, že jsou v nevědomí, brání vaší spokojenosti v určitých oblastech života. Stejně tak působí rodová karma a vaši předkové, kteří byli vyčleněni z rodu z důvodu nějakého činu nebo odlišnosti.

Výklad slouží k jejich uvědomění a přijetí a lze s ním dále pracovat. Na každou zmíněnou vaši podosobnost si můžete nakreslit obrázek nebo mandalu, se záměrem integrace a přijetí. Již tím, že si takto věnujete pozornost, ulevuje se vám a přestávají se k vám do života drát tyto energie nepříjemným způsobem, třeba přes nepřívětivé chování druhých lidí.

Na momentální karmické úkoly používám zenový tarot, který nejlépe ukáže, které duchovní principy akceptujete a naopak - které máte vzít v potaz, aby se vaše duše vibračně posunula.

Výklad je formou audio nahrávky, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem a jménem a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

VÝKLAD PRO ŽENY na vnitřní ženu matku, milenku a divošku - formou audio nahrávky

 

Verze 1 - nahrávka samotného výkladu - 900 Kč

Verze 2 - nahrávka výkladu + řízená terapeutická meditace na míru - 1 200 Kč


Výklad odhalí stav vaší vnitřní ženy v těchto jejích třech podobách. Pro plné žití ženské části je třeba si být vědoma, jak je ta která část na tom, co potřebuje, jaká jsou její skrytá a nepřiznaná přání a motivace. Dále se ukáže, jak samy sebe vidíte jako mateřskou pečující bytost, jak umíte být partnerkou nebo svéhlavou rebelkou, divoškou. Pokud byť jen jedna z těch podosobností je potlačena, jakoby nám pořád něco chybělo.

Objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem, popř. hod. naroz. a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

 

VÝKLAD NA PRÁCI - formou audio nahrávky

Verze 1 - nahrávka samotného výkladu - 800 Kč

Verze 2 - nahrávka výkladu + řízená terapeutická meditace na míru - 1000 Kč

Pokud se vám nedaří v práci a zajímá vás příčina, abyste mohli situaci uzdravit, tento výklad je přímo pro vás.

 

Výklad je formou audio nahrávky, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem, popř. hod. naroz. a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

.

 

PROČ SE MI TO DĚJE? (formou audio nahrávky)

Verze 1 - nahrávka samotného výkladu - 800 Kč

Verze 2 - nahrávka výkladu + řízená terapeutická meditace na míru - 1000 Kč

 

Pokud se vám neustále nedaří, máte pocit motání se v bludném kruhu a nevíte, v čem to vězí, je to proto, že jste nepochopili a nezpracovali příčiny onoho dění.
Proto vám nabízím tento výklad z horoskopu a karet, kde nahlédnu do vašeho (pod)vědomí, do dějů, které si můžete ale nemusíte uvědomovat.
Můžete položit konkrétní otázku z jakékoli životní oblasti, např. proč nám to s partnerem neklape ve vztahu; proč nemůžu najít práci, která by mě bavila apod.
Tím, že se takto přímo zeptáte, přijímáte realitu takovou, jaká je a vytváříte prostor pro uvědomění si a uzdravení situace.

Výklad je formou audio nahrávky, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem, popř. hod. naroz. a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.