DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

CENÍK A OBJEDNÁNÍ

Všechny terapie probíhají osobně nebo přes Skype. Po dohodnutí termínu prosím zašlete 1200 Kč na účet 670100-2207563299/6210 pro jeho potvrzení. Pakliže částka nedojde do 4 dnů a neozvete se, termín nabídnu dál. K tomuto kroku jsem přistoupila na podporu těch, co si opravdu přejí změny. Pakliže přesáhneme hodinu a půl, stačí dodatečnou částku zaslat až po terapii. 

Při zrušení terapie méně jak 48 hodin předem propadá polovina částky a druhou polovinu (tedy 600 Kč) si v případě zájmu můžete převést na další terapii/jinou službu. Pokud zruším terapii já, máte ji v dalším termínu za polovinu, tedy 600 Kč.

Výklady i horoskopy jsou formou nahrávky a nabídku najdete v samostatných sekcích.

 

Způsob objednání:

mailem na liptakova.kristyna@seznam.cz nebo  Kristyna.Armen@email.czNení možné se objednávat telefonicky ani přes FB, děkuji za pochopení.

 

PRACOVNÍ DOBA platná od 4.6. 2021 (po dobu odhadem 4 měsíce):

PO + ÚT - zavřeno

ST + ČT - 12:00 - 18:00 - pouze skype

PÁ - 16.00 - 18.00 - pouze skype

SO + NE - 12:00 - 18:00 (osobně i skype)

Jedná se o dočasnou změnu prac. doby z důvody hlučné přestavby v sousedství a mého stěhování na chatu na Pálavě, kde teď trávím všední dny. Věřím, že mnohým přijde vhod možnost přijet do Rajhradic na osobní sezení během víkendu a kdo máte blíž na Pálavu, můžeme si dát termín tam.

 

 

CENÍK platný od 27.1.2021:

 

TERAPIE INDIVIDUÁLNÍ -  PŘES SKYPE (na míru - kombinace různých metod dle potřeby)

V délce do 90 minut - 1200 Kč, dále pak 200 Kč za každých 10 minut. Vyhraďte si prosím vždy alespoň 90 minut, i když je možné, že skončíme trochu dřív nebo naopak později, dle průběhu sezení. Nepřesahujeme 2h.

 

ASTROLOGIE A VÝKLAD KARET - osobní výklady již nejsou v nabídce, vybírejte z nabídky spec. výkladů a písemných/audio horoskopů (viz níže)

 

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

Vytestování esencí na míru - 300 Kč  + 200 Kč za 25 ml lahvičku s esencemi vybranými na míru (při koupi 3 lahviček vytestování zdarma + 100 Kč poštovné). Více viz. sekce Bachovy esence.

 

ESENCE ARMEN

Lahvička 25 ml na 6 týdnů - 500 Kč + 60 Kč poštovné

 

NAHRÁVKY HOROSKOPŮ (typy horoskopů viz níže) - objednávka e-mailem a platba předem na můj účet 670100-2207563299/6210, prosím dodat datum, místo a čas narození (pokud víte)

 

Typy horoskopů - pouze ve formě audio nahrávky

Objednávejte pouze pro sebe, příp. své malé dítě (dětský horoskop). Objednávky za druhé lidi nebudou přijaty.

 

Dětský horoskop

přínáší šanci porozumět potřebám a vyjadřování se vašeho dítěte již od útlého věku, vlastně od narození

Formou audio nahrávky - 1500 Kč / 63 EUR

 

Osobní horoskop (obsáhlější Karmický výklad viz Speciální výklady)

vypovídá o tom, jaké dispozice si naše duše vybrala pro tento život: zahrnuje silné a slabé stránky osobnosti, talenty, předpoklady pro partnerský život, kariéru, finance, zdravotní stav. V mém podání se jedná o astro-psychoanalytický pohled do horoskopu, kde si tak můžete jasněji uvědomit jak motivace a příčiny vašeho jednání, tak příčiny toho, co se ve vašem životě děje.

Formou audio nahrávky - 1500 Kč / 63 EUR

 

 

 

SPECIÁLNÍ VÝKLADY E-MAILEM

Objednávejte pouze pro sebe, objednávky za druhé lidi nebudou přijaty.

 

 

VÝKLAD NA VZTAH - formou audio nahrávky

Verze 1 - nahrávka samotného výkladu - 600 Kč/ 26 EUR

Verze 2 - nahrávka výkladu + řízená terapeutická meditace na míru - 800 Kč/ 34 EUR

 

Pro ty z vás, co byste rádi věděli, jak to ve vašem vztahu opravdu je, jestli má dál smysl nebo jestli už trčíte v mrtvém bodě a zavíráte si cestu k novému, jestli byly karmické lekce pochopeny a bylo odpuštěno, pokud jste se s někým rozešli nebo co děláte pořád dokola a proč se vám nedaří sladit, pokud spolu zůstáváte, tak pro ty jsem vytvořila tento druh výkladu na vztah. Karty a horoskop taky ukážou, jaké jsou hlubší příčiny, které ovládají váš život a co s nimi.

Výklad je formou audio nahrávky, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem, popř. hod. naroz. a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

KARMICKÝ VÝKLAD - formou audio nahrávky

Verze 1 - nahrávka samotného výkladu - 1 500 Kč/ 63 EUR

Verze 2 - nahrávka výkladu + řízená terapeutická meditace na míru - 1 700 Kč

 

Jde o výklad z karet a horoskopu, který obsahuje celoživotní i momentální karmické úkoly. Napojuji se na vaši duši a načítám nezpracované podosobnosti z minulých životů, tj. ty vaše části, kterých si nejste vědomi. Tím, že jsou v nevědomí, brání vaší spokojenosti v určitých oblastech života. Stejně tak působí rodová karma a vaši předkové, kteří byli vyčleněni z rodu z důvodu nějakého činu nebo odlišnosti.

Výklad slouží k jejich uvědomění a přijetí a lze s ním dále pracovat. Na každou zmíněnou vaši podosobnost si můžete nakreslit obrázek nebo mandalu, se záměrem integrace a přijetí. Již tím, že si takto věnujete pozornost, ulevuje se vám a přestávají se k vám do života drát tyto energie nepříjemným způsobem, třeba přes nepřívětivé chování druhých lidí.

Na momentální karmické úkoly používám zenový tarot, který nejlépe ukáže, které duchovní principy akceptujete a naopak - které máte vzít v potaz, aby se vaše duše vibračně posunula.

Výklad je formou audio nahrávky, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem a jménem a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

VÝKLAD PRO ŽENY na vnitřní ženu matku, milenku a divošku - formou audio nahrávky

 

Verze 1 - nahrávka samotného výkladu - 700 Kč

Verze 2 - nahrávka výkladu + řízená terapeutická meditace na míru - 1 000 Kč


Výklad odhalí stav vaší vnitřní ženy v těchto jejích třech podobách. Pro plné žití ženské části je třeba si být vědoma, jak je ta která část na tom, co potřebuje, jaká jsou její skrytá a nepřiznaná přání a motivace. Dále se ukáže, jak samy sebe vidíte jako mateřskou pečující bytost, jak umíte být partnerkou nebo svéhlavou rebelkou, divoškou. Pokud byť jen jedna z těch podosobností je potlačena, jakoby nám pořád něco chybělo.

Objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem, popř. hod. naroz. a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

 

VÝKLAD NA PRÁCI - formou audio nahrávky

Verze 1 - nahrávka samotného výkladu - 600 Kč

Verze 2 - nahrávka výkladu + řízená terapeutická meditace na míru - 800 Kč

Pokud se vám nedaří v práci a zajímá vás příčina, abyste mohli situaci uzdravit, tento výklad je přímo pro vás.

 

Výklad je formou audio nahrávky, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem, popř. hod. naroz. a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

 

.

 

PROČ SE MI TO DĚJE? (formou audio nahrávky)

Verze 1 - nahrávka samotného výkladu - 600 Kč

Verze 2 - nahrávka výkladu + řízená terapeutická meditace na míru - 800 Kč

 

Pokud se vám neustále nedaří, máte pocit motání se v bludném kruhu a nevíte, v čem to vězí, je to proto, že jste nepochopili a nezpracovali příčiny onoho dění.
Proto vám nabízím tento výklad z horoskopu a karet, kde nahlédnu do vašeho (pod)vědomí, do dějů, které si můžete ale nemusíte uvědomovat.
Můžete položit konkrétní otázku z jakékoli životní oblasti, např. proč nám to s partnerem neklape ve vztahu; proč nemůžu najít práci, která by mě bavila apod.
Tím, že se takto přímo zeptáte, přijímáte realitu takovou, jaká je a vytváříte prostor pro uvědomění si a uzdravení situace.

Výklad je formou audio nahrávky, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem, popř. hod. naroz. a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.