DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

ASTROLOGIE A TAROT

ASTROLOGIE A TAROT

Od 6.3. 2019 končí služba osobních výkladů v Rajhradicích. Objednávat můžete nadále psané i mluvené horoskopy a speciální výklady, viz samostatné sekce webu. Osobní terapie jsou stále v nabídce mých služeb.

 

ASTROLOGIE  nám pomáhá mapovat naše silné i slabé stránky, talenty, dispozice a možnosti se rozvíjet. Ukazuje nám, jak na sobě můžeme pracovat, pokud se tak rozhodneme.

  Okamžik, kdy se rodíme, se odráží v našem horoskopu narození (nativním horoskopu). V průběhu života jsme vystaveni různým situacím/lekcím, kdy máme možnost rozvíjet svoje silné stránky a zpracovávat a smiřovat se se svými slabinami. Pokud se nám to daří, potom nepřežíváme ani nehnijeme, ale ŽIJEME!

 

Co potřebuji od Vás?

K vypracování horoskopu je třeba znát místo, datum a pokud možno co nejpřesnější čas narození.

Zpracovávám různé typy horoskopů i písemně, viz ukázky horoskopů, platba je předem na můj účet 670100-2207563299/6210, prosím dodat datum, místo a čas narození (pokud víte)

 V NABÍDCE MÁM OSOBNÍ A DĚTSKÝ HOROSKOP, více viz CENÍK.

 

 OSHO ZEN TAROT

není klasická věštecká metoda, neříká, co nás čeká a nemine, spíše se zaměřuje na pochopení současného stavu, našich pocitů a myšlenek a umožňuje nám nahlédnout pod pokličku dějů, a tím odhalit skutečnost. Může nám ukázat to, co je třeba změnit uvnitř nás, aby se začalo měnit i to, co se děje kolem nás.

  Karty ukazují úplnou pravdu, skrytou v našem podvědomí, neovlivněnou egem, systémem našeho přesvědčení, který jsme nabyli v průběhu života. Vytvořili jsme kolem sebe krunýř (ego), který měl za úkol nás nějakou dobu chránit. V určitém momentě osobního růstu už nám ale schovávání se za krunýř přestává stačit a my chceme pravdu vidět i za cenu, že to nebude bezbolestné. V ten okamžik bereme do rukou zenový tarot - průvodce na cestě za pravdou a citem...

  V praktickém životě nám dokáže skvěle odhalit, která varianta je pro nás ta pravá, např. v případě změny zaměstnání, bydliště, koupě domu atd. Stejně tak ukáže pravý stav vztahů, ať již partnerských, rodinných nebo kolegiálních - lze takto i vybírat budoucí zaměstnance, neboť vždy jasně vidíme, co nám který z nich přinese.

  Tvůrcem zenového tarotu je známý indický osvícenec Osho, který je zároveň autorem pozoruhodných a rozruch budících knih, jako např. O strachu, O mužích, O ženách, Nic není nemožné atd. Do svého tarotu přidal oproti klasickým 78 kartám ještě jednu navíc, nechal se na ni zvěčnit a nazval ji Mistr. Nazývá život tancem na banánové slupce a pokud chcete pochopit jeho poselství, čtěte mezi řádky. Hodně zábavy :-)

Nabídka výkladů karet + horoskopu viz sekce Speciální výklady.