DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

ASTROLOGIE A TAROT

ASTROLOGIE A TAROT

Od 6.3. 2019 končí služba osobních výkladů v Rajhradicích. Objednávat můžete nadále audio horoskopy a speciální výklady, viz samostatné sekce webu NABÍDKA VÝKLADŮ. Osobní i skype terapie jsou stále v nabídce mých služeb.

 

ASTROLOGIE  nám pomáhá mapovat naše nitro. Stav našeho niterného světa se potom odráží ve světě vnějším, tedy v tom, co žijeme.

  Okamžik, kdy se rodíme, se odráží v našem horoskopu narození (nativním horoskopu). V průběhu života jsme vystaveni různým situacím/lekcím, kdy máme možnost se seznamovat se svými tzv. světlými (tedy pro nás přijatelnámi) stránkami a integrovat ty dosud vytěsňované. Pokud se nám to daří a zároveň se nevyhýbáme dělání změn navenek tak, abychom byli v souladu s tím, co jsme si jako duše zvolili pro tuto inkarnaci, potom nepřežíváme ani nehnijeme, ale ŽIJEME.

 

Co potřebuji od Vás pro vypracování?

K vypracování horoskopu je třeba znát místo, datum a pokud možno co nejpřesnější čas narození. Pokud nevíte přesný, tak přibližný, ale mnoho lze získat i bez času.

Zpracovávám 2 typy horoskopů audio nahrávkou. Platba je předem na můj účet 670100-2207563299/6210.

 V NABÍDCE MÁM OSOBNÍ A DĚTSKÝ HOROSKOP, více viz CENÍK.

 

 OSHO ZEN TAROT

není klasická věštecká metoda, neříká, co nás čeká a nemine, spíše se zaměřuje na pochopení současného stavu, našich pocitů a myšlenek a umožňuje nám nahlédnout pod pokličku dějů, a tím odhalit skutečnost. Může nám ukázat to, co je třeba změnit uvnitř nás, aby se začalo měnit i to, co se děje kolem nás.

  Karty ukazují úplnou pravdu, skrytou v našem podvědomí, neovlivněnou egem, systémem našeho přesvědčení, který jsme nabyli v průběhu života. Vytvořili jsme kolem sebe krunýř (ego), který měl za úkol nás nějakou dobu chránit. V určitém momentě osobního růstu už nám ale schovávání se za krunýř přestává stačit a my chceme pravdu vidět i za cenu, že to nebude bezbolestné. V ten okamžik bereme do rukou zenový tarot - průvodce na cestě za pravdou a citem...

  V praktickém životě nám dokáže skvěle odhalit, která varianta je pro nás ta pravá, např. v případě změny zaměstnání, bydliště, koupě domu atd. Stejně tak ukáže pravý stav vztahů, ať již partnerských, rodinných nebo kolegiálních - lze takto i vybírat budoucí zaměstnance, neboť vždy jasně vidíme, co nám který z nich přinese.

  Tvůrcem zenového tarotu je známý indický osvícenec Osho, který je zároveň autorem pozoruhodných a rozruch budících knih, jako např. O strachu, O mužích, O ženách, Nic není nemožné atd. Do svého tarotu přidal oproti klasickým 78 kartám ještě jednu navíc, nechal se na ni zvěčnit a nazval ji Mistr. Nazývá život tancem na banánové slupce a pokud chcete pochopit jeho poselství, čtěte mezi řádky. Hodně zábavy :-)

Nabídka výkladů karet + horoskopu viz sekce Nabídka výkladů.