DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

NABÍDKA VÝKLADŮ

SPECIÁLNÍ VÝKLADY E-MAILEM

Výklady tvořím ve stavu vyšších vibrací vědomí se záměrem, aby tomu, kdo si výklad poslechne, rovněž umožnil pozvednout se vibračně ze stavu, kde mu není dobře nebo nevidí řešení.

Čekací lhůta je momentálně 7 - 14 dní od přijetí částky, dle náročnosti výkladu. Délka nahrávky je obvykle 15 - 50 min., kdy karmický výklad bývá z těch obsáhlejších. Mluvím zkrátka tak dlouho, dokud ke mně přichází proud sdělení ;)

Objednávejte pouze pro sebe, objednávky za druhé lidi nemůžu z etických důvodů přijmout.

 

 

VÝKLAD ŽIVOTNÍCH ÚKOLŮ, DARŮ A PŘÍLEŽITOSTÍ K RŮSTU - formou audio nahrávky

Je alternativou předchozího karmického výkladu, kdo už ho ode mě máte, prosím neobjednávejte, dělává se jen jednou. Změnila jsem název, protože už mi neseděl (slovo "karmický" bývá často špatně chápáno). Kdyžtak mrkněte na ostatní nabídku na webu.

Jde o výklad z karet a horoskopu, který obsahuje 2 části - celoživotní i momentální úkoly, dary a příležitosti. Napojuji se na nastavení vaší duše a načítám nezpracované podosobnosti, tj. ty vaše části, kterých si nejste vědomi. Tím, že jsou v nevědomí, brání vaší spokojenosti v určitých oblastech života. Stejně tak působí rod a vaši předkové, kteří byli vyčleněni z rodu z důvodu nějakého činu nebo odlišnosti.

Výklad slouží k jejich uvědomění a přijetí a lze s ním dále pracovat. Na každou zmíněnou vaši podosobnost si můžete třeba nakreslit obrázek (intuitivní kresbu), se záměrem integrace a přijetí. Již tím, že si takto věnujete pozornost, ulevuje se vám a přestávají se k vám do života drát tyto energie nepříjemným způsobem, třeba přes nepřívětivé chování druhých lidí. Na některá témata se samozřejmě můžete raději rozhodnout nebýt sami a využít možnost terapie.

Na druhou část, tedy výklad momentálního dění, používám zenový tarot, který nejlépe ukáže, které duchovní principy akceptujete a naopak - které máte vzít v potaz, aby se vaše duše vibračně posunula.

Výklad je formou audio nahrávky, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem a jménem a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

Cena nahrávky výkladu je 2 000 Kč.

 

 

VÝKLAD NA VZTAH - formou audio nahrávky

 

Pro ty z vás, co byste rádi věděli, jaké jsou hlubší příčiny, které ovládají váš život a co s nimi. Karty a horoskop taky ukážou, jak to ve vašem vztahu opravdu je, jestli má dál smysl nebo jestli už trčíte v mrtvém bodě a zavíráte si cestu k novému, jestli byly karmické lekce pochopeny a bylo odpuštěno, pokud jste se s někým rozešli nebo co děláte pořád dokola a proč se vám nedaří sladit, pokud spolu zůstáváte. Tak pro ty jsem vytvořila tento druh výkladu na vztah. 

Výklad je formou audio nahrávky, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem, popř. hod. naroz. a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

Cena nahrávky výkladu je 800 Kč.

 

VÝKLAD NA PRÁCI - formou audio nahrávky

Pokud se vám nedaří v práci a zajímá vás příčina, abyste mohli situaci uzdravit, tento výklad je přímo pro vás. Jen prosím položte konkrétní otázku, v čem či jak se vám pracovně nedaří, ať můžu zacílit na příčiny co nejpřesněji.

Výklad je formou audio nahrávky, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem, popř. hod. naroz. a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

Cena nahrávky výkladu je 800 Kč.

 

VÝKLAD PRO ŽENY na vnitřní ženu matku, milenku a divošku - formou audio nahrávky

 

Výklad ukáže stav vaší vnitřní ženy v těchto jejích třech podobách/rolích. Pokud je tam rodová zátěž, ukáže se a zvědomí též. Pro plné žití ženské části je třeba si být vědoma, jak je ta která část na tom, co potřebuje, jaká jsou její skrytá a nepřiznaná přání a motivace. Jak samy sebe vidíte jako mateřskou pečující bytost, jak umíte být partnerkou nebo svéhlavou rebelkou, divoškou. Pokud byť jen jedna z těch podosobností je potlačena, jakoby nám pořád něco chybělo.

Objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem, popř. hod. naroz. a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

Cena nahrávky výkladu je 1 000 Kč.

 

PROČ SE MI TO DĚJE? (formou audio nahrávky)

 

 Pokud se vám neustále nedaří, máte pocit motání se v bludném kruhu a nevíte, v čem to vězí, je to proto, že vám příčiny onoho dění zůstávají skryté a tudíž je situace "zablokovaná".

Proto vám nabízím tento výklad z horoskopu a karet, kde nahlédnu do vašeho (pod)vědomí, do dějů, které si můžete ale nemusíte uvědomovat. Aby se rozkrylo, co se po duchovní stránce po vás žádá.

Můžete položit konkrétní otázku z jakékoli životní oblasti, např. proč se mi opakuje pořád stejný vztahový scénář; proč nemůžu najít práci, která by mě bavila apod.

Tím, že se takto přímo zeptáte, přijímáte realitu takovou, jaká je, říkáte ano změně a vytváříte prostor pro uvědomění si a uzdravení situace.

Výklad je formou audio nahrávky, objednávky na liptakova.kristyna@seznam.cz i s datem, popř. hod. naroz. a po přičtení částky na účet 670100-2207563299/6210 vám bude zaslán co nejdříve dle pořadí.

Cena nahrávky výkladu je 800 Kč.