DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

ESENCE ARMEN

V SOUČASNOSTI POSKYTUJI DVĚ ESENCE - BÍLÁ RŮŽE A PÁLAVSKÁ BOROVICE:

 

BÍLÁ RŮŽE - PŘES REBELA K (SEBE)PŘIJETÍ

 
Dostávala jsem dotazy, jestli ty esence, co míchám (bachovky), i vyrábím. Tenkrát jsem se tomu smála, ale pak se mi u domu objevila bílá růže, a nejen protože růže miluju, ale prostě všechno se to pospojovalo a esence je na světě (předběhla i pálavskou borovici, kterou jsem objevila dřív).  Esence z růže vznikla o letním slunovratu, ale dala jsem jí prostor na sebe a nejbližší nechat působit.
 
 
 
JAKÉ JSOU TEDY JEJÍ ÚČINKY?
 
Odhaluje naši čistou a nevinnou podstatu. Podporuje opouštění stavu sebepotlačování, pomáhá přejít do stavu rebela, co si umí stát za svým, umí říct ne tam, kdy je mu ubližováno, a jejím "cílem" je sebepřijetí, přijetí situace tak, aby se otevřely nové možnosti.
Nemusíme všechny milovat, ale můžeme přijmout, že si vybrali se nějak chovat a rozhodnout se, zda je chceme ve svém životě. Stejně tak s životními situacemi. Je ale proto dobré si nejdřív určit, co chceme, pak si dovolit za tím jít a odmítnout to, co nechceme (karta Rebel), nechat to existovat mimo naši realitu (karta Existence) a přijmout změnu (karta Přijímání).
 
 
Pokud jste ve fázi nízké sebehodnoty, posune vás blíže ke stavu, kdy si vymezíte osobní hranice a posílíte se. Pokud už vám je energie rebelství vlastní, posune vás k větší jemnosti, do stavu více otevřeného srdce. Jestliže jste k sobě lhostejní, máte pocity marnosti a přélišné pasivity nebo pasivní agrese, což si neuvědomujete, vyzvedne u vás nejdříve vztek, který rozproudí potlačovanou životní energii. Nebojte se toho, je to nezbytná fáze.
Doplňuje (usnadňuje) proces osobních i skupinových terapií.
 
 
 

PÁLAVSKÁ BOROVICE - vnitřní matka/otec aneb uzdravování své role rodiče a nejen to...

 

Při svých toulkách Pálavou mě oslovila svou majestátní krásou a pak i doslova na Děvíně jedna z tamějších borovic. Několikrát jsem pod ní seděla, až mi přišlo, že se můžu o její účinky podělit s ostatními.

Tak vznikla na podzimní rovnodennost tato esence, jejíž účinky jsem až doteď zažívala, testovala a zároveň si je nechala stromem přímo sdělit v meditaci u něj.

 

 

JAKÉ JSOU TEDY JEJÍ ÚČINKY?

 

Astrologicky má lunární charakter, proto je její působení široké. Pokusím se je popsat co nejvíc a je možné, že další účinky budu průběžně doplňovat.

 

Uzdravuje vztah k rodičovství jako takový.

Pokud rodiči jste a pochybujete o sobě, pomůže vám přimout, že jste právě ti praví pro své děti.

Pokud rodiči nejste a nehodláte v tomto životě být, pomáhá přijímat tuto odlišnost, která vám může být zrcadlena okolím nevhodnými poznámkami o sobectví apod. Dá vám zažít svobodu, rodičovství není povinné.

 

Konkrétněji pomáhá se vymanit z pocitů viny, že jste selhali, že jste dětem svou nevědomostí ublížili a dá zakotvení ve faktu, že jste se na úrovni duší vzájemně vybrali i s těmi lekcemi, co zažíváte.

 

Umožňuje se odpoutat z nezdravé závislosti (tedy mamánkovství), jinými slovy puštění závislostních vazeb na děti (např. pokud máte potřebu se o svoje děti, třeba už i dospělé příliš strachovat nebo jim až moc umetat cestičku)

 

Umožňuje nastolit zdravou autoritu, tedy pomáhá odstranit programy šlužebnictví v domácnosti. Nejdřív si je člověk uvědomí, pak se na ně většinou naštve a pak si nastaví hranice a čas pro sebe.

 

Pomáhá si zapamatovat sny – ač sny máme, někteří si je nepamatují a tím se ochuzují o jejich poselství.

 

 

JAK ESENCE UŽÍVAT?

 

Přijímá se přes čakry v rukou - kape se do dlaní 2 x denně 5 kapek a rozetře se i na hřbety rukou a zápěstí. Nejlépe mít na nočním stolku a kápnout před spaním a po probuzení. Esence je zakápnutá trochou lihu,  bez parfemace, tedy úplně bez vůně.

Lahvička má 25ml,  pro váš hlavní posun stačí jedno balení a vydrží na cca 6 týdnů. Pokud by se vám vyplavovaly emoce víc než je pro vás v pořádku, aplikujte jen 1x denně.

Může se kombinovat s Bach. esencemi, doplňují se.

 

 

JAKÝ JE PŘÍSPĚVEK?

 

Lahvička 25ml stojí 500 Kč + 60 Kč poštovné, tedy 560 Kč

 

 

JAK OBJEDNAT?

 Mailem na liptakova.kristyna@seznam.cz. Pro urychlení připište rovnou adresu a pošlete příspěvek na účet, viz KONTAKT. Kapky vám odešlu do 5 prac. dní od přijetí částky.

 

Těším se, že vám esence budou k užitku a pro vaše nejvyšší dobro na vaší cestě.

 

Armen